Ale wiadomość! Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. W księgarniach od listopada

Kuba Wojewódzki w jury programu "Mam Talent"
Fotografia: Agnieszka Sniezko/East News

Oto najbardziej oczekiwana, ale również najbardziej zaskakująca autobiografia. Kuba Wojewódzki pisał ją 6 lat! Nie możemy się doczekać premiery. Już jesienią w księgarniach.

Już w listopadzie na rynek książkowy trafi wyjątkowa pozycja. Wyjątkowa, ponieważ długo oczekiwana przez wszystkich. Kuba Wojewódzki, choć nikt go o to nie podejrzewał, postanowił napisać autobiografię. O tym fakcie poinformował sam główny zainteresowany przy pomocy portali społecznościowych.

Zobacz także: Wojewódzki pochwalił się prezentem na 55. urodziny. "A więc tak się bawi pan w średnim wieku"

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w polskim show-biznesie. Karierę telewizyjną rozpoczynał jeszcze jako juror w programie "Idol" i już wtedy dał się poznać z ciętych komentarzy. Następnie rozpoczął prowadzenie autorskiego talk-show, które wciąż cieszy się ogromną popularnością. Uwielbiają go coraz młodsze pokolenia. Wielu też irytuje. Zna wiele gwiazd, a z niektórymi ma na pieńku. Pewne jest zatem jedno – ta autobiografia będzie pełna smaczków.

Moi drodzy! Chcę abyście wiedzieli to jako pierwsi. Pisałem ją sześć lat i myślę, że warto było. Zawsze uważałem, że książki celebrytów to gówno i pewnie dlatego nigdy nie zostałem celebrytą. Mając 55 lat chyba warto podsumować pierwszą połowę – napisał Wojewódzki do swoich fanów za pomocą Facebooka.

Według doniesień portalu Smakksiazki.pl autobiografia Kuby Wojewódzkiego na półki w księgarniach ma trafić 7 listopada tego roku. Za jej publikację odpowiada wydawnictwo Wielka Litera. My już nie możemy doczekać się premiery! A wy?

Zobacz także: Kim był Kuba Wojewódzki zanim został "Królem TVN-u"? Tego o nim nie wiedzieliście!

Wszyscy się zmieniają. Tak samo jest z tymi największymi gwiazdami TVN-u, które na antenie stacji obecne są od wielu lat. Zobaczcie w galerii, jakie przeszły metamorfozy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów