Nosowska laureatką Bestsellerów Empiku! Dziękuje fanom i... zapowiada kolejną książkę!

Paulina Ermel 14.02.2019
Kasia Nosowska
Fotografia: Eastnews

Bestsellery Empiku rozdane! Jedną ze statuetek otrzymała Kasia Nosowska! Na Instagramie zamieściła wpis, w którym podziękowała fanom. I ogłosiła coś jeszcze!

Kasia Nosowska wielką wygraną Bestsellerów Empiku! Wokalistka, autorka tekstów i pisarka otrzymała statuetkę w kategorii "Literatura polska" za książkę "A ja żem jej powiedziała". Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis po zakończonej gali.

Artystka podziękowała wiernym słuchaczom i czytelnikom. I ogłosiła im wielką niespodziankę!

Kasia Nosowska wydaje drugą książkę

Kasia Nosowska zamieściła na Instagramie krótkie nagranie, w którym przede wszystkim podziękowała swoim czytelnikom za przeczytanie jej książki.

Nie jesteście sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo wdzięczna się czuję za to, że zechcieliście poświęcić fragment swojego życia na to, żeby przeczytać tę książeczkę.

Nosowska na nagraniu pochwaliła się statuetką, ale dodała też coś jeszcze. I to informację, która z pewnością zachwyci jej wiernych czytelników i słuchaczy!

Nie wiem, czy was to zainteresuje, ale ta moja obecna figurka to nie jest tusza. Ja po prostu znowu jestem ciężarna, brzemienna treścią. Jeszcze w tym roku, mam nadzieję, powiję zdrowo i szczęśliwie siostrzyczkę lub braciszka dla książki.

Czytaliście pierwszą książkę Nosowskiej? Szczerze polecamy. I na pewno skusimy się też na kolejną!

Księgarnie mają swój klimat, prawda? Niektóre z nich same wyglądają jak architektoniczne dzieła sztuki! Koniecznie obejrzyjcie 7 najpiękniejszych księgarni na świecie. Tutaj aż chce się kupować książki!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów