Travis Scott w filmie dokumentalnym Netflixa. W "Travis Scott: Mamo, potrafię latać" pojawia się Kylie Jenner

Roksana Orlicka 28.08.2019
Travis Scott
Fotografia: Instagram/@travisscott

Travis Scott jest bohaterem nowego filmu dokumentalnego Netflixa. Dokument o raperze "Travis Scott: Mamo, potrafię latać" trafił właśnie na platformę. Pojawia się w nim jego żona, Kylie Jenner.

Travis Scott cieszy się dużą popularnością i uznaniem środowiska hip-hopowego. Raper wyprzedaje koncerty w największych salach koncertowych, a na festiwalowe występy artysty przychodzą tłumy.

Prywatnie jest związany z Kylie Jenner, najmłodszą milionerką i influencerką, na którą z podziwem patrzy wiele młodych dziewczyn. Netflix wyprodukował film dokumentalny o Travisie. Trafił on właśnie na platformę.

Travis Scott w filmie dokumentalnym na Netflixie

Netflix chętnie przybliża życiorysy znanych artystów, ludzi sztuki i influrencerów. Ostatnią głośną premierą był dokument z pamiętnego występu Beyonce na Coachelli

28 sierpnia na Netflixa trafił film dokumentalny "Travis Scott: Mamo, potrafię latać". Pokazuje on kulisy życia jednego z najpopularniejszych raperów.

Film skupia się na kilku ostatnich miesiącach, ale znalazły się w nim też archiwalne nagrania z dzieciństwa Travisa. Nie zabrakło również Kylie Jenner. 27-latek tworzy z nią parę od 2017 roku.

Widzowie będą mogli zobaczyć dzień, w którym Scott został ojcem, ale też najważniejsze momenty jego kariery - między innymi występ na Super Bowl.

Dokument pokazuje, że życie muzyka kręci się wokół jego rodziny - żona i córeczka Stormi towarzyszą mu na niemal każdym koncercie, co widać w zwiastunie filmu.

Obejrzycie film na Netflixie?

Zobacz także: Zobacz zapowiedź serialu "The Morning Show" od Apple! W rolach głównych Reese Witherspoon i Jennifer Aniston

Netflix nie żałuje pieniędzy na swoje produkcje. Która z nich była najdroższa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów