Jest już zwiastun "Toy Story 4". Fani popularnej animacji będą zachwyceni!

Roksana Orlicka 20.03.2019
Zdjęcie promocyjne "Toy Story 4"
Fotografia: Instagram/toystory

"Toy Story" to jedna z najpopularniejszych animacji, na której wychowało się kilka pokoleń. W tym roku pojawi się w kinach czwarta część tej kultowej bajki! Jest już oficjalny zwiastun.

Film animowany "Toy Story" miał premierę w 1995 roku. To jedna z najpopularniejszych animacji Pixara, na której wychowało się kilka pokoleń. W tym roku pojawi się czwarta część tej kultowej bajki. Co ciekawe - pierwotnie jej premierę planowano na 2015 rok, a następnie była ona regularnie przesuwana o kolejne miesiące. Będzie to już ostatnia część przygód Chudego i Buzza Astrala. Pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun.

Oficjalny zwiastun "Toy Story 4"

Pixar poświęcił aż dziewięć lat na produkcję "Toy Story 4". Premiera odbędzie się 21 czerwca, a animacja trafi na ekrany polskich kin 9 sierpnia. W zwiastunie można zobaczyć, że pojawi się nowa zabawka w ekipie - Forky. Będziemy także śledzić losy nowej bohaterki, Bonnie. 

"Toy Story 4". Co się wydarzy?

Wszystko wskazuje na to, że kolejna część będzie opowiadać o przywiązaniu małej dziewczynki do ukochanych zabawek. Natomiast Chudy będzie poszukiwać pastereczki Bou, która w poprzedniej części została sprzedana podczas domowej wyprzedaży zabawek przez rodziców Andy'ego. Odkryje on, że świat to coś więcej, niż pokój dziecka.

Wybierzecie się do kina na "Toy Story 4"?

Zobacz także: Netflix na wiosnę. Ponad 20 produkcji zniknie, ale będzie 50 nowych!

Rozwiąż quiz

Bajki z lat 90-tych. Jak dobrze je pamiętasz?

Kot Sylwester
Fotografia: Youtube/Bodek610

1. Z jakiej bajki pochodzi kot Sylwester?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów