Jest już oficjalny plakat filmu "Once Upon A Time In Hollywood" Quentina Tarantino

Roksana Orlicka 19.03.2019
Zdjęcie promujące film "Once Upon A Time In Hollywood"
Fotografia: Album Online/East News

Trwają prace nad najnowszym filmem Quentina Tarantino. Pojawił się już pierwszy plakat, zapowiadający "Once Upon a Time in Hollywood".

Quentin Tarantino pracuje nad najnowszą produkcją. "Once Upon a Time in Hollywood" ma mieć premierę w lipcu, na ekrany polskich kin film trafi na początku sierpnia. W głównych rolach zobaczymy Brada Pitta ("Podziemny krąg", "Bękarty Wojny" czy "Mr.& Mrs. Smith") oraz Leonardo DiCaprio ("Zjawa", "Incepcja" czy "Wilk z Wall Street"). W filmie weźmie udział również Margot Robbie ("Legion Samobójców", "Focus" czy "Wilk z Wall Street") i polski aktor, Rafał Zawierucha. Udostępniono pierwszy oficjalny plakat, zapowiadający produkcję Tarantino. 

Pierwszy oficjalny plakat filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Tarantino

Fani kina Quentina Tarantino niecierpliwie czekają na kolejną produkcję znanego reżysera. Krążą plotki, że już niedługo pojawi się pierwszy zwiastun filmu "Once Upon a Time in Hollywood". Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku. Aktor Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego przyjaciel kaskader (Brad Pitt) wracają do Hollywood. Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate, w którą wcieliła się Margot Robbie.

Oficjalny plakat do filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Oficjalny plakat do filmu "Once Upon a Time in Hollywood"
Fotografia: materiały prasowe

 Czekacie na nową produkcję Tarantino?

Zobacz także: Zawierucha o tym, jak zdobył numer do hollywoodzkiej aktorki! Aktor opowiedział o pracy u Tarantino

Opublikowano również plakat z Margot Robbie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów