Następną część "Bonda" wyreżyseruje kobieta! Pracowała między innymi przy "Star Treku" i "Dexterze"

Julita Buczek 07.09.2018
james bond w noym filmie
Fotografia: Instagram @007

Nowy film o przygodach agenta 007 wyreżyseruje kobieta. Jest w czołówce!

Wśród potencjalnych kandydatów do objęcia stanowiska reżysera wysoko plasuje się S.J. Clarkson, która w swoim portfolio ma takie tytuły, jak: "Dexter", "Orange is the new black" czy "Dr House". Wiosną Clarkson miała również okazję reżyserować czwartą część "Star Treka", to właśnie dzięki temu projektowi została zauważona przez międzynarodowe wytwórnie.

Kobieta wyreżyseruje nowy film o słynnym agencie

Ostateczna decyzja o tym, kto wyreżyseruje kolejną część, jeszcze nie zapadła, jednak Clarkson jest w ścisłej czołówce! Jeśli jej się uda, będzie pierwszą kobietą, która zajmie się reżyserią przygód agenta Jej Królewskiej Mości.

Zobacz także: Joanna Kulig w reklamie polskiej marki! Obok niej znana, francuska modelka

Reżyser "Bond 25" rezygnuje

Pierwszym reżyserem, który miał odpowiadać za powstanie filmu, był Danny Boyle. Zrezygnował, z powodu "różnic twórczych" dotyczących czarnego charakteru. "Brytyjski reżyser chciał, by rosyjskiego wroga agenta 007 zagrał Tomasz Kot. Kandydaturę Polaka miał zablokować jednak Daniel Craig, który ma istotny wpływ na obsadę filmu. Producentom nie spodobał się także scenariusz napisany przez Boyle'a i jego współpracownika – Johna Hodge'a." - podaje w swoim artykule portal Onet.pl

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów