Millie Bobby Brown ze "Stranger Things" przyznała, po której scenie z serialu było jej słabo

Roksana Orlicka 30.07.2019
Millie Bobby Brown
Fotografia: Instagram/@milliebobbybrown

Millie Bobby Brown wciela się w "Stranger Things" w Nastkę. Młoda aktorka przyznała, że jedna ze scen z nowego sezonu serialu, sprawiła jej wiele trudności.

Millie Bobby Brown ma zaledwie 15 lat, a już jest rozpoznawalna na całym świecie. Wszystko dzięki temu, że wcieliła się w jedną z głównych ról w popularnym serialu "Stranger Things" Netflixa.

Młoda aktorka zdradziła kulisy powstawania nowych odcinków i wyznała, która scena z trzeciego sezonu serialu sprawiła jej najwięcej trudności.

Millie Bobby Brown zdradziła, która scena ze "Stranger Things" była trudna do zagrania

Fani serialu "Stranger Things" z niecierpliwością czekali na trzeci sezon. W serialu pojawiły się nowe postacie, między innymi Robin, w którą wciela się Maya Hawke (córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a). 

Aktorzy związani z popularnym serialem co jakiś czas ujawniają kulisy powstawania nowych odcinków. Serialowa Nastka zdradziła, która scena sprawiła jej najwięcej trudności.

Okazuje się, że aktorka miała problem w momencie, gdy Nastka wniknęła w umysł Billa i następnie zaczęła spadać w otchłań. 

Scena była kręcona w studio, Millie została zabezpieczona linami, na których szybko się obracała. 

Po tej scenie musiałam zwymiotować...- wyznała na Instagramie.

Twórcy serialu ogłosili, że powstanie kolejny sezon "Stranger Things". Na razie nie są znane żadne szczegóły, nie podano również wstępnej daty premiery.

Oglądaliście 3. sezon "Stranger Things"?

Zobacz także: Gwiazdor filmu "Harry Potter" przyjeżdża do Polski! Będzie można spotkać go w Krakowie

Wyprodukowanie niektórych serialu kosztuje fortunę! Sprawdź, które produkcje były tymi najdroższymi.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów