Syn Krzysztofa Cugowskiego wystąpi w nowym serialu Netflixa. Kiedy premiera?

Roksana Orlicka 24.07.2019
Krzysztof Cugowski
Fotografia: Instagram/@krzysztof_cugowski_official

Syn Krzysztofa Cugowskiego dostał angaż w jednej z najnowszych produkcji Netflixa. Wiemy, kiedy premiera!

Rodzina Cugowskich kojarzy się z muzyką. Niewiele osób wie, że najmłodsze dziecko Krzysztofa Cugowskiego podąża nieco inną ścieżką. Krzysztof Cugowski junior jest na dobrej drodze do tego, żeby zostać rozpoznawalnym aktorem.

Najmłodszy syn lidera Budki Suflera dostał rolę w najnowszej produkcji Netlixa. 

Krzysztof Cugowski w produkcji Netflixa

Krzysztof Cugowski ma trzech synów. Dwóch z nich poszło w ślady ojca i od wielu lat działa z sukcesem w branży muzycznej. Najmłodszy, Krzysztof, ma dopiero 21 lat i już wie, co chce robić w życiu.

Dumny Cugowski poinformował, że jego najmłodsze dziecko dostało angaż w serialu Netlixa. 

Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Tytuł produkcji nie jest znany, jednak wiadomo, o czym serial będzie opowiadać. Seria będzie oparta na książkach Julii Quinn. Zatem będzie to romans historyczny

Fabuła przedstawi losy rodziny Bridgertonów, a akcja będzie się rozgrywać w pierwszej połowie XIX wieku w Wielkiej Brytanii.

Serwis express.co.uk podaje, że produkcja trafi na platformę w 2020 roku. Na razie zaplanowano osiem odcinków. Potwierdzono udział takich gwiazd jak Julie Andrews i Phoebe Dynevor.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Już jest zwiastun "Zawsze warto"! W rolach głównych Rosati, Wieniawa i Zielińska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów