"Sabrina" już niedługo ponownie na Netflixie. Jest już zwiastun drugiej części!

Roksana Orlicka 20.03.2019
Kadr z serialu "Sabrina" Netflixa
Fotografia: Instagram/@sabrinanetflix

"Chilling Adventures of Sabrina" to serial, który okazał się kolejnym hitem Netflixa! Nowe odcinki niedługo trafią na platformę. Już teraz można obejrzeć oficjalny zwiastun, zapowiadający drugą część przygód nastoletniej czarownicy.

"Sabrina" Netflixa to luźna interpretacja popularnego komiksu o przygodach nastoletniej czarownicy, ale jest bardziej mroczna od pierwowzoru. Serial zadebiutował na Netflixie w październiku 2018 roku i szybko stał się hitem, chwalonym za niepokojący klimat i intrygujący sposób przedstawienia dobrze znanej historii. Netflix przygotowuje drugą część przygód Sabriny, premiera odbędzie się na platformie w kwietniu. Już teraz można obejrzeć zwiastun, zapowiadający nowe odcinki. 

Druga część "Sabriny" już niedługo na Netflixie

Pierwsza część serialu "Chilling Adventures of Sabrina" była jedną z najpopularniejszych jesiennych propozycji Netflixa. Popularnością cieszył się także specjalny, świąteczny odcinek. Widzowie pokochali netflixową Sabrinę (w która wciela się charyzmatyczna Kiernan Shipka). Serial jest chwalony również za przemycanie motywów LGBT i wątków feministycznych. Netflix zapowiedział, że druga część przygód nastoletniej czarownicy zaplanowana jest na 5 kwietnia i będzie składać się z 10 odcinków

Wszystko wskazuje na to, że Sabrina odkryje w sobie mrok i z ciekawością będzie zagłębiać się w świat magii. Nowa część przygód nastoletniej czarownicy ma odpowiedzieć też na kilka ważnych pytań, m.in. co dalej z związkiem Sabriny i Harvey'a, jak główna bohaterka odnajdzie się w szkole dla czarownic oraz czy poradzi sobie z nowymi mocami?

Będziecie oglądać nową część "Sabriny"?

Zobacz także: Netflix na wiosnę. Ponad 20 produkcji zniknie, ale będzie 50 nowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów