Ludzie twierdzą, że „słyszą” to zdjęcie. Janice z „Przyjaciół” prześladuje widzów od lat

Magdalena Kulej 15.03.2018
Janice z serialu "Przyjaciele"
Fotografia: Twitter.com/DanieFakhry

Niezwykły fenomen skomentował nawet Netflix. 

Jak mawiają Amerykanie, obraz mówi więcej niż 1000 słów. Czasem jednak zamiast mówić, śmieje się. Tak twierdzą internauci, którzy ze zdumieniem wpatrują się w zdjęcie słynnej Janice. Bohaterka serialu „Przyjaciele” odgrywana przez aktorkę Maggie Wheeler zasłynęła swoim wyjątkowo drażniącym chichotem, który doprowadzał do szału zarówno jej chłopaka Chandlera, jak i miliony widzów przed telewizorami.  

Zobacz także: Jennifer Aniston zapytana o powrót "Przyjaciół". Niespodziewana reakcja. Jest szansa na kontynuację

Po 14 latach od zakończenia emisji serialu wciąż prześladuje fanów „Przyjaciół”. Choć fakt ten nie został udowodniony naukowo, internauci zgodnie twierdzą, że widząc zdjęcie Janice, zaczyna doskwierać im ból głowy. W połowie marca użytkownik Twittera o nicku @DanieFakhry opublikował w serwisie zdjęcie hałaśliwej bohaterki. Słyszę to zdjęcie – napisał. Jego post szybko odbił się szerokim echem w internetowym świecie. W ciągu 4 dni zdjęcie roześmianej Janice polubiło prawie 200 tysięcy osób. 90 tysięcy internautów udostępniło je dalej, potwierdzając, że są w stanie je usłyszeć.

Dlaczego to zdjęcie rani moje uszy? – pyta Anika.

Irytujący śmiech właśnie wypełnił mi głowę. Co do diabła? Przecież ledwo pamiętam tę postać! – pisze Tilly.

Słyszę jej śmiech z tego zdjęcia i dosłownie mnie skręca. Gdybym ustawiła sobie ten śmiech na dźwięk budzika, nigdy bym się nie spóźniała. Wskakiwałabym z łóżka. Wyskakiwałabym z domu – dodaje Daniela.

Niepokojące doniesienia internautów skomentował na Twitterze nawet Netflix: My słyszymy też skręcającego się z tyłu Chandlera. Przypomnijmy, że od początku stycznia sitcomowy klasyk z nowojorską paczką przyjaciół i legendarną Janice jest dostępny w polskiej ofercie Netflix. A jeśli z jakiegoś niewyjaśnionego powodu zapomniałeś, jak brzmi jeden z najbardziej drażniących śmiechów w historii telewizji, oto przypomnienie.

Zobacz także: "Przyjaciele" trafili na Netflixa. Fani wyliczają wpadki, których wcześniej nikt nie zauważył.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów