Childish Gambino i Rihanna w filmie. Jest on dostępny za darmo w Internecie

Roksana Orlicka 17.04.2019
Rihanna i Childish Gambino
Fotografia: Instagram/@broccolibar_

Childish Gambino i Rihanna udostępnili film "Guava Island" w Internecie. Gdzie można go obejrzeć?

Pierwsze informacje o wspólnym projekcie Rihanny i Childish Gambino pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Jesienią udostępniono pierwszy zwiastun, natomiast uroczysta premiera filmu "Guava Island" odbyła się podczas kalifornijskiego festiwalu muzycznego Coachella.

Gdzie można obejrzeć film i na czym opiera się jego fabuła?

Rihanna i Childish Gambino razem w filmie "Guava Island"

Donald Glover, znany jako Childish Gambino, jest obecnie jednym z najważniejszych artystów na amerykańskiej scenie muzycznej. W 2016 roku ukazała się jego ciepło przyjęta płyta "Awaken, My Love!", natomiast w zeszłym roku muzyk opublikował głośny singiel z mocnym przekazem - "This Is America".

Glover zajmuje się również aktorstwem, wystąpił w "Atlancie", "Marsjaninie" czy też filmie o Hanie Solo.

Rihanna jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek, jej dyskografię zamyka płyta "ANTI" z 2016 roku. Mówi się o tym, że Rihanna pracuje nad nową muzyką, ale jeszcze nie ujawniono żadnych informacji dotyczących nowego albumu.

Rihanna ma również doświadczenie aktorskie - wystąpiła m.in. w "Valerianie i Mieście Tysiąca Planet" oraz "Battleship: Bitwa o Ziemię".

Rihanna i Childish Gambino w "Guava Island". Film jest obecny w Interncie

Rihanna i Childish Gambino zagrali w filmie "Guava Island". Trwa on zaledwie godzinę i jest dostępny za pośrednictwem Amazon Prime Video.

W filmie Childish Gambino wciela się w lokalnego muzyka i DJ-a radiowego, który jest zakochany w wyspie, na której mieszka i chce swoją muzyką uszczęśliwiać jej mieszkańców. Jego dziewczyna (Rihanna) chce uciec z Guavy. Reżyserem filmu jest Hiro Murai.

Zobaczcie zapowiedź filmu!

Obejrzycie film?

Zobacz także: HBO wyprodukuje dokument o polskim zespole hip-hopowym

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów