Mamy zwiastun 3. sezonu "Stranger Things"! To najdziwniejszy teaser, jaki widzieliśmy

Paulina Ermel 10.12.2018
Plakat serialu "Stranger Things"
Fotografia: 21 LAPS ENT/MONKEY MASSACRE / Album/EAST NEWS

Fani kultowego już serialu nie mogą doczekać się premiery jego 3 serii. Producenci postanowili uchylić rąbka tajemnicy i wypuścili właśnie pierwszy zwiastun "Stranger Things" 3.

Po fenomenalnych 2 sezonach serialu "Stranger Things" fani serialu mają ochotę na więcej. Niedawno pojawiła się informacja, że premiera 3 serii odbędzie się w 2019 roku. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Netlifx pokazał właśnie... zwiastun 3. sezonu "Stranger Things"! Ostrzegamy! Jeszcze bardziej zapragniecie go obejrzeć!

"Stranger Things" szybko podbił serca fanów na całym świecie. Serial Netflixa przeniósł nas w czasie do połowy lat 80., gdzie mogliśmy się zapoznać z losami fantastycznej grupy młodych przyjaciół - Willa, Mike'a, Dustina, Lucasa i tajemniczej Eleven. Zmuszeni byli oni do walki ze złem kryjącym się w "Upside Down", czyli po drugiej, złej stronie amerykańskiego miasteczka Hawkins. Co czeka nas w kolejnym sezonie? Tajemnicę tę zdradza zwiastun serialu.

Zwiastun "Stranger Things" 3

Nowy zwiastun "Stranger Things" ujawnia liczbę i nazwy odcinków 3. serii kultowej produkcji. Wiemy zatem, że nowy sezon będzie miał 8 odcinków o nazwach: "Suzie, Do You Copy?", "The Mall Rats', "The Case of The Missing Lifeguard", "The Sauna Test", "The Source", "The Birthday", "The Bite, "The Battle of Starcourt".

Zobacz także: Serialowy Hopper przyznał, że na planie 2. sezonu "Stranger Things" nawiązał się "miłosny trójkąt". O kogo rywalizował z kolegą?  

Akcja serialu będzie się rozgrywać latem 1985 roku, a główny wątek nie będzie tym razem dotyczył postaci Willa Byersa. Rozbudowany zostanie wątek Steve'a i Dustina, w serialu pojawią się też nowe potwory. Nasi ulubieńcy tym razem opuszczą mury szkolne i zobaczymy, jak spędzają wakacje. Reżyser serialu podczas jednego z wywiadów dodał też, że będziemy mieli okazję dowiedzieć się, czy przetrwał związek Eleven i Mike'a, a także Lucasa i Max.

Jesteście ciekawi tej serii? Koniecznie obejrzyjcie zwiastun!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lubicie seriale kostiumowe? Jeżeli tak, koniecznie obejrzyjcie najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów