Nadchodzi "Pięćdziesiąt twarzy Greya" dla nastolatków! Zobaczcie zwiastun filmu "After"

Hanna Skowron 27.11.2018
Kadr z filmu "After"
Fotografia: Youtube.com/Rapid Trailer

Film, który jest ekranizacją książki Anny Todd o tym samym tytule, już wzbudza liczne kontrowersje. Obejrzycie?

Po premierze trzech części "Pięćdziesięciu twarzy Greya" część widzów spragniona jest podobnych produkcji. Ekranizacja książek E.L.James przyciągnęła do kina tłumy. I mamy dla fanów tej serii dobrą wiadomość - już w kwietniu 2019 roku będą mogli obejrzeć coś podobnego. Właśnie wtedy odbędzie się premiera filmu "After", który został okrzyknięty "Pięćdziesięcioma twarzami Greya" dla nastolatków.

Zwiastun i premiera filmu "After"

"After" to film, który powstał na podstawie książek Anny Todd o tym samym tytule. "After" opowiada o losach bohatera, który inspirowany był postacią Harry'ego Stylesa z zespołu One Direction. Hardin Scott jest przystojnym i bardzo trudnym nastolatkiem, który lubi łamać zasady. Poznaje on wrażliwą, delikatną i niewinną Tessę Young. Możecie się domyślić, że ta relacja nieco komplikuje jej życie - bohaterka zostaje wciągnięta w "niebezpieczny" świat Hardina.

Mimo tego, że premiera filmu jeszcze się nie odbyła, już wzbudza on kontrowersje. Niektórzy twierdzą, że "After" pokazuje niezdrowe relacje międzyludzkie, a że kierowany jest do młodszego odbiorcy, może mu namieszać w głowie. Premiera produkcji planowana jest na kwiecień 2019 roku. Wybierzecie się do kina?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Czy lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

Choć do premiery filmu "After" zostało jeszcze trochę czasu, produkcja już wzbudza kontrowersje. Lubicie filmy, o których jest tak głośno? Poznajcie 7 najbardziej kontrowersyjnych filmów w historii kina!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów