Nadchodzi "Pięćdziesiąt twarzy Greya" dla nastolatków! Zobaczcie zwiastun filmu "After"

Hanna Skowron 27.11.2018
Kadr z filmu "After"
Fotografia: Youtube.com/Rapid Trailer

Film, który jest ekranizacją książki Anny Todd o tym samym tytule, już wzbudza liczne kontrowersje. Obejrzycie?

Po premierze trzech części "Pięćdziesięciu twarzy Greya" część widzów spragniona jest podobnych produkcji. Ekranizacja książek E.L.James przyciągnęła do kina tłumy. I mamy dla fanów tej serii dobrą wiadomość - już w kwietniu 2019 roku będą mogli obejrzeć coś podobnego. Właśnie wtedy odbędzie się premiera filmu "After", który został okrzyknięty "Pięćdziesięcioma twarzami Greya" dla nastolatków.

Zwiastun i premiera filmu "After"

"After" to film, który powstał na podstawie książek Anny Todd o tym samym tytule. "After" opowiada o losach bohatera, który inspirowany był postacią Harry'ego Stylesa z zespołu One Direction. Hardin Scott jest przystojnym i bardzo trudnym nastolatkiem, który lubi łamać zasady. Poznaje on wrażliwą, delikatną i niewinną Tessę Young. Możecie się domyślić, że ta relacja nieco komplikuje jej życie - bohaterka zostaje wciągnięta w "niebezpieczny" świat Hardina.

Mimo tego, że premiera filmu jeszcze się nie odbyła, już wzbudza on kontrowersje. Niektórzy twierdzą, że "After" pokazuje niezdrowe relacje międzyludzkie, a że kierowany jest do młodszego odbiorcy, może mu namieszać w głowie. Premiera produkcji planowana jest na kwiecień 2019 roku. Wybierzecie się do kina?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Choć do premiery filmu "After" zostało jeszcze trochę czasu, produkcja już wzbudza kontrowersje. Lubicie filmy, o których jest tak głośno? Poznajcie 7 najbardziej kontrowersyjnych filmów w historii kina!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów