Będzie 3. i 4. sezon "Zniewolonej"! Znamy szczegóły

Zuzanna Morska 10.10.2019
Kadr z serialu "Zniewolona"
Fotografia: instagram.com/katerinakovalchyk

Ulubiony serial tysięcy widzów powróci w kolejnych sezonach! Szczegóły zdradził producent ukraińskiego dzieła.

Serial "Zniewolona" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce! Ukraińska produkcja okazała się niezwykłym hitem - w Polsce ma nawet większą oglądalność niż na Ukrainie!

Telewizja Polska wyemitowała dwa sezony "Zniewolonej" w wakacje, choć na Ukrainie widzowie dopiero teraz mogli obejrzeć ostatni odcinek 2. sezonu. Po emisji końcówki zaczęli dopytywać, co z dalszym ciągiem historii. Znamy szczegóły!

"Zniewolona": będzie 3 i 4 sezon

Mamy dobrą wiadomość dla fanów "Zniewolonej"! Serial doczeka się 3. i nawet 4. sezonu! Informację w rozmowie z ukraińskimi mediami potwierdził producent serialu i dyrektor StarLightMedia, Dmitrij Troitski.

Niestety szczegóły nie są już tak zadowalające. Okazuje się bowiem, że na nowe sezony będzie trzeba poczekać aż do 2021 roku. Ma powstać aż 21 odcinków produkcji, ale istnieje prawdopodobieństwo, że w główną postać nie wcieli się już ulubienica widzów - Katerina Kowalczuk.

Wszystko dlatego, że "Zniewolona" otworzyła tej aktorce drzwi do kariery i obecnie rozwija ją ona w Hollywood.

Będziecie oglądali ten serial?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów