22.01.2018 10:13

Znany aktor zastąpi Tomka w "M jak miłość"? Ta wiadomość ucieszy fanów serialu

Czy przypadnie do gustu widzom serialu?

Tomek i Joanna "M jak miłość"

Fotografie: Instagram/mjakmilosc.official

Śmierć ulubionych bohaterów zawsze jest ciosem dla widzów. Zwłaszcza, gdy długo gościli na naszych ekranach. Takie sytuacje zdarzają się przede wszystkim w najpopularniejszych serialach, np. „M jak miłość”. Wszyscy doskonale pamiętamy, jakim zaskoczeniem dla fanów produkcji była śmierć Hanki Mostowiak. Ostatnio natomiast z obsady odszedł lubiany przez wszystkich Andrzej Młynarczyk, który wcielał się w postać Tomka.

Zobacz także: Znana aktorka dołączy do obsady „M jak miłość”? Zdradziła się wstawiając do sieci to zdjęcie

W serialu po śmierci Tomka pozostała pogrążona w żałobie Joasia, której rolę gra Barbara Kurdej-Szatan. Kobieta na jakiś czas wyjechała za granicę. Fani serialu znów zaczęli się zastanawiać, czy bohaterka na stałe zniknie z serialu. Okazuje się jednak, że ma powrócić, a w jej życiu pojawi się nowy sąsiad, który namiesza w losach Joanny. Jak podaje „Super Express”, w tę rolę ma się wcielić znany wszystkim aktor, Paweł Deląg.

"

Joasia zdecydowała, że na stałe wróci do Polski. Zaraz po powrocie zupełnie przypadkiem wpadnie na nowego sąsiada, którego zagra właśnie Paweł Deląg. Między nimi nie zaiskrzy od razu, ale z czasem zwykła relacja sąsiedzka przerodzi się w miłość – podaje informator „Super Expressu”. "

Paweł Deląg jest bardzo lubianym aktorem, na pewno zatem przypadnie widzom do gustów. Pytanie tylko, czy uda mu się godnie zastąpić uwielbianego przez wszystkich Tomka? Jeżeli potwierdzą się donosy dziennika, już niedługo będziemy mogli się o tym przekonać.

Joanna i Tomek "M jak miłość"

Fotografia: Instagram/mjakmilosc.official

Joanna "M jak miłość"

Fotografia: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Fotografia: Instagram/kurdejszatan

Paweł Deląg

Fotografia: Instagram/Paweł Deląg

Paweł Deląg

Fotografia: Instagram/Paweł Deląg

Cieszycie się, że Paweł Deląg dołączy do "M jak miłość"?