09.11.2017 11:14

Znana piosenkarka dołączyła do obsady "Kobiet Mafii". Na Instagramie pokazała zdjęcie z planu

Zaskakująca postać.

"Kobiety Mafii" oficjalny plakat

Fotografia: Facebook/Patryk Vega

Premiera najnowszego filmu Patryka Vegi nadchodzi wielkimi krokami. Już 23 lutego na ekrany kin wchodzą „Kobiety Mafii”. Coraz częściej w mediach pojawiają się informacje o aktorach, którzy wystąpią w produkcji. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące, jak np. udział rapera Soboty. Najnowsza wiadomość może jednak jeszcze bardziej zadziwić czekających na film.

Na swoim Instagramie zdjęcie z planu „Kobiet Mafii” opublikowała Katarzyna Cerekwicka. Piosenkarka podpisała je w bardzo wymowny sposób: „#jestęaktorko”. Gwiazda ostatnio schudła aż 15 kilogramów i w długiej błyszczącej sukni prezentuje się bardzo dobrze.

Katarzyna Cerekwicka na planie filmu "Kobiety Mafii"

Fotografia: Instagram/Katarzyna Cerekwicka

Fani Katarzyny Cerekwickiej są zachwyceni jej filmową charakteryzacją

W komentarzach pod postem piosenkarki nie ma krytycznych głosów dotyczących jej występu w filmie. Fani Cerekwickiej z zapartym tchem oczekują premiery, kiedy będą mogli zobaczyć swoją idolkę na ekranach kin. Jak na razie zachwycają się jej filmową charakteryzacją.

"

Wyglądasz absolutnie oszałamiająco Kasiu. "

"

Niczym Angelina Jolie i jej słynne zdjęcie na czerwonym dywanie. "

"

Jajku, jaka noga - pisali w komentarzach.  "

Trzeba przyznać, że Patryk Vega coraz bardziej zaskakuje doborem aktorów do nowego filmu. Na razie nie wiadomo jednak, w jaką postać wcieli się Cerekwicka. Wiemy natomiast, że „Kobiety Mafii” będą istną mieszaniną dotychczasowych aktorów współpracujących z reżyserem i debiutujących gwiazd, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem.