Znana aktorka dołączy do obsady "M jak miłość"? "Zdradziła się" wstawiając do sieci to zdjęcie

Katarzyna Leszczyńska 09.11.2017
Czy Ewa Kasprzyk dołączy do obsady "M jak miłość"?
Fotografia: materiały promocyjne/TVP

Fanom aktorki taka ewentualność bardzo się spodobała. 

Serial „M jak miłość” jest na antenie już tyle lat, że nic dziwnego, że pojawiało się w nim tak dużo gwiazd. Ostatnio jednak ich rotacja jest zaskakująca. Jedni odchodzą, inni powracają tak jak np. Tamara Arciuch. Coraz głośniej  mówi się o potencjalnych aktorach, których będziemy mogli za jakiś czas oglądać na ekranach telewizorów. Niedawno media spekulowały, że do serialu powróci postać Simony, którą grała Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Bardziej prawdopodobne jest jednak pojawienie się innej znanej aktorki.

Okazuje się, że wkrótce do obsady „M jak miłość” może dołączyć Ewa Kasprzyk. Aktorka na swojego Instagrama wstawiła niedawno zdjęcie scenariusza do jednego z odcinków serialu. Świadczy to o tym, że w środku może znajdować się jej rola. Jak na razie nie skomentowała nic więcej na ten temat. Napisała tylko tajemniczy post, świadczący o długiej ilości odcinków serialu: „Rekordziści”.

Scenariusz "M jak miłość" wstawiony przez Ewę Kasprzyk
Fotografia: Instagram/Ewa Kasprzyk

Fani chcieliby zobaczyć Kasprzyk w „M jak miłość”

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Ewy Kasprzyk. Pomysł, żeby aktorka wystąpiła w „M jak miłość” najwyraźniej bardzo im się spodobał. Dopytują zatem swoją idolkę o to, czy dołączy do obsady serialu. Niektórzy komentujący wyraźnie nie mogą się doczekać, aż zobaczą aktorkę w produkcji o rodzinie Mostowiaków.

Pani Ewo, jeśli dołączyła Pani do obsady Emki, to będzie tam teraz jakby luksusowo.

Internauta, który napisał ten komentarz, zażartował oczywiście odwołując się do kultowej roli Ewy Kasprzyk w filmie „Kogel Mogel”. Jeżeli informacje o występie aktorki w „M jak miłość” nie potwierdzą się, jej fani nie muszą się smucić. Niedawno Ilona Łepkowska zdecydowała się na nakręcenie trzeciej części znanej wszystkim komedii „Kogel Mogel” i zapowiedziała, że postać grana przez Ewę Kasprzyk na pewno się w niej pojawi. 

Ewa Kasprzyk
Fotografia: Instagram/Ewa Kasprzyk
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów