Znamy datę premiery 3. części "Kogla-mogla"! Do obsady dołączyła znana aktorka

Magdalena Barszczak 08.11.2018
Kogel Mogel 3 - zdjęcia z planu
Fotografia: Instagram.com/kogelmogel.official

Co jeszcze wiemy o kontynuacji kultowej komedii?

Na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące produkcji 3. części kultowej polskiej komedii "Kogel-mogel". To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku - nic dziwnego, że fani zastanawiali się, kiedy będzie można go zobaczyć na dużym ekranie. Już wiadomo. Do obsady dołączyła kolejna znana aktorka. 

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" - kiedy premiera?

Jak podają wirtualnemedia.pl, 9 listopada kończą się zdjęcia do filmu. Fani komediowej sagi o Solskich i Wolańskich wstrzymali oddech, bowiem oznacza to, że już niedługo produkcja pojawi się w kinach. Premierę obrazu na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej zaplanowano na początek przyszłego roku, a dokładnie na 25 stycznia 2019. Za dystrybucję odpowiadać będzie Next Film.

Do obsady filmu dołączyła kolejna gwiazda. To Katarzyna Skrzynecka, która na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem z planu. Wcieli się w Marlenę Wolańską - żonę dorosłego już Piotrusia Wolańskiego (w tej roli Maciej Zakościelny).

O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej niż po spełnionych dniach realizacji... A nawet jeśli - to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu. Z radością dołączyłam do ekipy obsady superprodukcji "MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3" - napisała.

W filmie "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" zaprezentuje się plejada polskich gwiazd. Obok nowych postaci - Anny Muchy, Nikodema Rozbickiego czy Aleksandry Hamkało zobaczymy twarze znane z poprzednich części, m.in.: Grażynę Błęcką-Kolską, Katarzynę Łaniewską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna, Pawła Nowisza czy Wiktora Zborowskiego.

W 3. części "Kogla-mogla" powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie mieszka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) oraz jej mama (Katarzyna Łaniewska). Po kilku latach spędzonych w Holandii do Polski powróci syn Kasi 30-letni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Zobaczymy też, co słychać u docenta Mariana Wolańskiego (Zdzisław Wardejn), jego ekscentrycznej żony Barbary (Ewa Kasprzyk) oraz ich prawie czterdziestoletniego syna Piotrusia.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesteś kinomaniakiem? Zobacz TOP 10 Box Office Polska:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów