Znamy obsadę serialu Canal+ "Żmijowisko"! Główną rolę zagra Paweł Domagała

Paweł Domagała z opaską na włosach na tle ścianki z liści
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Paweł Domagała zagra główną rolę w najnowszej produkcji Canal+! Będzie to adaptacja thrilleru psychologicznego "Żmijowisko". Pasuje do tej roli?

"Żmijowisko" to thriller psychologiczny napisany przez Wojciecha Chmielarza. Właśnie ruszyły zdjęcia na planie jego adaptacji. Produkcją zajmuje się Canal+. Okazuje się, że główną rolę w serialu zagra Paweł Domagała. Wcieli się w postać głównego bohatera, Arka. Kiedy odbędzie się premiera serialu i kto jeszcze w nim wystąpi? O czym będzie opowiadać "Żmijowisko"? Oto, co już wiemy na temat najnowszego serialu produkowanego przez Canal+.

Zobacz także: Paweł Domagała zrobił niespodziankę na jednej ze studniówek. Musicie to zobaczyć!

"Żmijowisko": kto w obsadzie?

O tym, że Paweł Domagała zagra główną rolę w serialu "Żmijowisko", wiemy już od dłuższego czasu. Teraz Canal+ zaprezentował pozostałych aktorów, którzy wystąpią w serialu. 

W obsadzie "Żmijowiska" znaleźli się: Agnieszka Zulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Małgorzata Klara, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska. Z taką obsadą z pewnością będzie się działo!

"Żmijowisko": o czym opowiada serial Canal+?

"Żmijowisko" to opowieść o grupie przyjaciół ze studiów, którzy postanawiają udać się na wspólne wakacje do wsi Żmijowisko. Pewnego dnia między bohaterami wywiązuje się kłótnia, która wywróci ich życie do góry nogami. Pewnego dnia zaginie córka jednej z par, 15-letnia Ada. Rok później jej ojciec, Arek (Paweł Domagała), powróci, żeby odnaleźć zaginione dziecko.

Jak podaje Onet, współautorem scenariusza jest Wojciech Chmielarz, czyli autor książki. Nie możemy doczekać się informacji o pozostałych członkach obsady, jak i daty premiery! Jak na razie nie wiemy nic więcej na temat nadchodzącego serialu.

Canal+ skrupulatnie dawkuje nam informacje, podobnie jak miało to miejsce ostatnio z adaptacją "Króla" Szczepana Twardocha. Stacja pracuje także nad serialem "Mały Zgon", w którym główną rolę zagra Piotr Grabowski

Zobacz także: Podano nazwisko aktora, który zagra główną rolę w serialu "Król" na podstawie książki Szczepana Twardocha

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów