Będzie nowy "Zmierzch"? Robert Pattinson udzielił zaskakującego wywiadu

Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu - Kristen Stewart i Robert Pattinson na planie
Fotografia: REX FEATURES/EAST NEWS

"Zmierzch" do dziś cieszy się ogromną popularnością i ma wiernych fanów. Robert Pattinson w najnowszym wywiadzie zrobił im niespodziankę. Co za nowina!

Saga "Zmierzch" do dziś jest niezwykle popularna, choć pierwsza ekranizacja bestselleru Stephenie Meyer wyszła 10 lat temu! Aktorzy wcielający się w głównych bohaterów zostali pokochani przez widzów, jednak stało się to dla nich również przekleństwem. Często kojarzeni są wyłącznie z rolą najpopularniejszych wampirów i ich przyjaciół. Okazuje się jednak, że niektórzy tęsknią za tymi czasami. Ostatnio Robert Pattinson, wcielający się w postać Edwarda, udzielił zaskakującego wywiadu.

Pattinson chce kontynuacji "Zmierzchu"?

Robert Pattinson ostatnio udzielił wywiadu dla portalu Vartiety. Opowiedział w nim o swojej dotychczasowej karierze. W tym oczywiście o sadze "Zmierzch", która przyniosła mu największą popularność. W rolę Edwarda Cullena Robert wcielał się przez 4 lata, we wszystkich ekranizacjach książek. Aktor nieraz mówił, że ta rola jest dla niego przez to bardzo uciążliwa. Ostatecznie jednak okazuje się, że tęskni za tymi czasami. Przyznał, że jest otwarty na powrót do roli wampira.

Biorąc pod uwagę czas, jaki spędziłem na odżywianiu i nawilżaniu skóry, jestem jak najbardziej gotowy na to, żeby zagrać 17-latka. Poważnie – zażartował Pattinson w wywiadzie.

Aktor podkreślił też, że nie ma takiego wrażenie, że od ostatniej części "Zmierzchu" minęło aż tyle czasu (6 lat). W rzeczywistości jest w pełnej gotowości do ponownego wcielenia się w wampira. A ewentualni producenci mają szerokie pole do popisu. Nawet bez książek Stephenie Meyer są w stanie stworzyć kontynuację filmu.

Zobacz także: Kristen Stewart przyznała się do panseksualizmu. Nie tylko ona udowadnia, że pożądanie nie musi mieć płci

Robert Pattinson i Kristen Stewart na planie "Zmierzchu"
Fotografia: EAST NEWS
Kristen Stewart i Robert Pattinson
Fotografia: Byron Purvis/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS

Niektóre role wymagają od aktorów ogromnych poświęceń. W tych filmach uprawiali seks na planie naprawdę! Te nazwiska was zaskoczą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów