Dom Belli z filmu "Zmierzch" można wynająć! Wszystko za sprawą Airbnb

Zuzanna Morska 26.07.2019
Kadr z filmu "Zmierzch"
Fotografia: face to face/Reporter

Pamiętacie jeszcze film "Zmierzch"? Teraz możecie zamieszkać w domu, w którym mieszkała filmowa Bella Swan wraz z tatą policjantem!

Airbnb zrewolucjonizował życie osób, które kochają podróże. Popularna platforma oferująca nocleg w każdym miejscu na świecie jest alternatywą dla hotelu czy nocowania u znajomych.

Firma oferuje klientom różnorodną ofertę - od tanich pokoi, przez przyzwoite hotele, po luksusowe apartamenty. Jednak w propozycji marki nie brakuje także prawdziwych perełek. Okazuje się, że na Airbnb można było niedawno wynająć luksusową willę na plaży w Malibu, w której mieszkała jedna z bohaterek serialu "Wielkie kłamstewka". Teraz platforma przygotowała coś dla fanów filmu "Zmierzch"!

Dom Belli ze "Zmierzchu" do wynajęcia przez Airbnb

Airbnb ma coś specjalnego dla fanów "Zmierzchu". Adaptacja książek Stephenie Meyer kilka lat temu przyciągnęła do kin tysiące osób, które do dzisiaj uwielbiają wracać do miłosnej historii Edwarda Cullena i Belli Swan.

Teraz fani tej dwójki mogą... przenocować w domu Belli Swan! Położony w spokojnej dzielnicy miasteczka Saint Helens w stanie Oregon dom można wynająć już 330 dolarów za dobę. Cena ta dotyczy jednak wynajmu od poniedziałku do czwartku. W weekendy za przyjemność nocowania w Twilight Swan House trzeba zapłacić 440 dolarów za dobę.

Miejsce, w którym mieszkała filmowa Bella, cieszy się ogromną popularnością. Właściciel posiadłości przyjmuje rezerwacje... z 8-miesięcznym wyprzedzeniem! Dom Swan otoczony jest gęstym lasem, a mieszkać w nim jednocześnie może nawet 10 osób.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów