Jak dziś wygląda Weronika ze "Złotopolskich"? Agnieszka Sitek na wiele lat zniknęła z mediów

Agnieszka Sitek jako Weronika Gabriel na planie serialu "Złotopolscy"
Fotografia: Marek Szymanski/REPORTER/East News

Agnieszka Sitek zagrała Weronikę Gabriel w serialu "Złotopolscy". Potem zniknęła z mediów i skupiła się na grze w teatrze. Jak dziś wygląda?

"Złotopolscy" to serial, który przez 13 lat gościł na ekranach polskich telewizorów, a my całymi rodzinami go oglądaliśmy. Nic więc dziwnego, że cieszył się ogromną popularnością i wykreował wiele gwiazd. To właśnie na tym serialu wypłynęli, m.in.: Andrzej Nejman oraz Magdalena Stużyńska. Popularność zyskała także Agnieszka Sitek, która w serialu zagrała rolę Weroniki, żony Waldka. Niestety dość szybko zniknęła z serialu i... z mediów. Zobaczcie, jak dziś wygląda Agnieszka Sitek

Zobacz także: Jak dziś wygląda Kaśka z "M jak miłość"? Ewelina Serafin spełnia się w roli mamy

Jak dziś wygląda Weronika z serialu "Złotopolscy"?

Agnieszka Sitek w serialu "Złotopolscy" grała od początków w 1997 roku do 2001 roku. W 370 odcinku Weronika, w której postać wcieliła się aktorka, wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie zginęła w zamachu na World Trade Center

W mediach pojawiły się spekulacje na temat tego, dlaczego Sitek zdecydowała się na odejście z serialu. Mówiono o tym, że nie dogadywała się z ekipą, a także o kwestiach finansowych. Jak ona sama to skomentowała?

Zrezygnowałam z roli po długiej rozmowie z nieżyjącym już Marianem Terleckim, ówczesnym współproducentem serialu. Rozmowa dotyczyła głównie planów związanych z rozwojem mojej postaci oraz wyrazu artystycznego. Nie finansów. Ktoś "życzliwy" zrobił z tej całej sytuacji newsa. Kilku dziennikarzy go podchwyciło i tak już zostało - powiedziała Agnieszka w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Jak podaje portal Plejada.pl, Agnieszka Sitek po odejściu ze "Złotopolskich" poświęciła się pracy w teatrze. Nadal jednak można było ją zobaczyć na ekranie w kilku produkcjach. Wystąpiła m.in. w takich filmach i serialach jak: "Zabić Sekala", "Wrota Europy", "Wiedźmin" oraz "Chopin. Pragnienie miłości". Po tym ostatnim filmie zniknęła jednak z mediów i skupiła się wyłącznie na teatrze.

Wolę mu poświęcić całe swoje, nie tylko zawodowe, życie, niż brać udział w wątpliwej jakości przedsięwzięciach telewizyjnych czy filmowych, które nie oddają prawdy o mnie jako człowieku - opowiadała wówczas. 

Teraz zrobiła wyjątek i pojawiła się w telewizji w programie "Wielki Test. Ekranizacje Polskiej Literatury". Zobaczcie, jak dziś wygląda Weronika ze "Złotopolskich"!

Zobacz także: Aleksandra Woźniak żałuje udziału w "13 posterunku". Jak dziś wygląda gwiazda lat 90?

Agnieszka Sitek obecnie
Fotografia: VIPHOTO/East News
Agnieszka Sitek obecnie
Fotografia: VIPHOTO/East News

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Na jednym zdjęciu zestawia gwiazdę z jej młodszym wcieleniem. Zobaczcie sami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów