Christian Bale podczas Złotych Globów podziękował... szatanowi

Christian Bale na scenie ze statuetką Złoty Glob 2019
Fotografia: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Gala rozdania Złotych Globów co roku budzi ogromne emocje. Zarówno ze względu na laureatów, jak i na ich poruszające podziękowania. Przemowa Christiana Bale'a przejdzie do historii.

Złote Globy 2019 rozdane! W tym roku wielkim wygranym został film "Green Book", w którym główne role zagrali Viggo Mortensen oraz Mahershala Ali. Tuż za nim uplasował się "Bohemian Rhapsody", czyli jeden z najgłośniejszych filmów minionego roku. Jednak nie tylko twórcy tych filmów mają powody do świętowania. Również Christian Bale, który odebrał statuetkę dla najlepszego aktora w musicalu lub komedii za główną rolę w filmie "Vice", i wygłosił przemówienie, które poruszyło wszystkich.

Zobacz także: Filmy 2018, na które nie mogliśmy się doczekać!

Christian Bale dziękuje szatanowi

Portal Onet przytoczył wypowiedź Christiana Bale'a, który za wygraną statuetkę podziękował swoim kolegom z planu oraz rodzinie, jak to zazwyczaj bywa podczas odbioru tego typu nagród. Jego słowa na początku były bardzo poruszające.

Dziękuję mojej pięknej żonie, która mówi, że mniej znaczy więcej. Mogę zepsuć doskonały film i swoją karierę jednym przemówieniem, więc dziękuję za tę radę, moja kochana. Dziękuję też za nasze piękne dzieci - dały mi miłość i duszę; coś, co było kiedyś dla mnie niemożliwe - powiedział Bale.

Podziękowania od aktora następnie otrzymał również Adam McKay, reżyser filmu "Vice". To jednak zakończenie wypowiedzi Bale'a wprawiło wszystkich w osłupienie.

I dziękuję szatanowi za inspirację - powiedział aktor, oczywiście żartobliwie.

Gala rozdania Złotych Globów uważana jest za preludium największej imprezy filmowej roku, czyli gali rozdania Oscarów. O tym, czy typy Amerykańskiej Akademii Filmowej pokryją się z tymi przyznanymi przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, przekonamy się już 24 lutego

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów