"Złe mamuśki" znów na ekranie! Powstaje 3. część komedii z Milą Kunis

Kristen Bell, Mila Kunis i Kathryn Hahn jako "Złe mamuśki"
Fotografia: Block Entertainment/STX Entert/Collection Christophel/East News

Mila Kunis, Kristen Bell i Kathryn Hahn powracają jako "Złe mamuśki"! Wytwórnia filmowa ogłosiła, że wyprodukuje 3. część filmu! Co już o niej wiemy?

"Złe mamuśki" to stosunkowo nowa komedia, która zyskała już status kultowej. Bez wątpienia możemy ją wrzucić do worka z napisem najlepsze komedie amerykańskie, w której główne role zagrały: Mila Kunis, Kristen Bell i Kathryn Hahn. Już pierwsza część cieszyła się ogromną popularnością do momentu, aż powstała druga, świąteczna opowieść o złych mamuśkach i ich matkach. To właśnie przede wszystkim tych drugich będzie dotyczyła 3. część filmu. Co jeszcze o niej wiemy?

Zobacz także: Natalie Portman i Jude Law w filmie "Vox Lux"! Nie możesz go przegapić     

"Złe mamuśki" 3: co już wiemy o komedii?

Wytwórnia STX Films ogłosiła, że przygotowuje 3. część komedii "Złe mamuśki". Ma ona nosić nazwę "Bad Moms Moms" i kręcić się będzie wokół matek głównych bohaterek, które poznaliśmy już w 2. części filmu "Złe mamuśki: Jak przetrwać święta". W role mamusiek złych mamusiek wcielą się ponownie: Christine Baranski, Susan Sarandon i Cheryl Hines

Nie wiemy jeszcze, o czym opowiadać będzie 3. część komedii. Pamiętamy jednak, że pod koniec 2. części starsze panie zaprzyjaźniły się, idąc w ślady swoich córek, i postanowiły podbić Las Vegas! Czy to właśnie tej wyprawy będzie dotyczyć fabuła 3. odsłony filmu? Przekonamy się zapewne już wkrótce! 

Data premiery na razie nie jest znana. 

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić! 

"Złe mamuśki": o czym jest ta komedia?

"Złe mamuśki" to opowieść o trzech przepracowanych matkach, które muszą pogodzić swoje problemy z wychowywaniem dzieci, co nie należy do łatwych rzeczy. Zwłaszcza, jeżeli szkoła jest nieubłagana i wymaga od nich wielu poświęceń. Główne bohaterki, Amy, Kiki i Carla, w pewnym momencie mówią dość. Decydują się zostać "złymi mamuśkami" i poczuć zew wolności. Tym samym stają się najlepszymi mamami na świecie!

W drugiej części mamuśki przygotowywały się do świąt. W pewnym momencie zaskoczyły ich własne matki, które postanowiły odwiedzić je w tym gorącym bożonarodzeniowym okresie. Zamiast rodzinnych świąt, wyszedł z tego niezły bałagan. Trzeba przyznać jednak, że rozbawił nas niesamowicie!

Już nie możemy doczekać się zatem 3. części "Złych mamusiek"! 

Zobacz także: 40 najlepszych komedii romantycznych 

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów