"Zimna wojna" już wkrótce w telewizji! Kiedy i gdzie obejrzysz film Pawlikowskiego?

Joanna Kulig i Tomasz Kot w filmie "Zimna wojna"
Fotografia: Łukasz Bąk/Kino Świat

"Zimna wojna" to jeden z najlepszych polskich filmów tego roku. Została doceniona na świecie. Jeżeli jeszcze jej nie widziałeś, wkrótce będziesz miał ku temu okazję.

"Zimna wojna" to najnowszy film Pawła Pawlikowskiego, który zrobił furorę na całym świecie. Jest polskim kandydatem do Oscara i został doceniony przez zagraniczne gwiazdy. Największy zachwyt wzbudziła Joanna Kulig w roli Zuli. Ci, którzy nie zdążyli wybrać się na tę produkcję do kina, już niedługo będą mogli zobaczyć ją w swoim domu! "Zimna wojna" będzie dostępna bowiem na wybranych platformach VoD.

"Zimna wojna" dostępna w telewizji

Dystrybutor filmu, Kino Świat, poinformował media o tym, że już niedługo, bo 19 listopada, na ekranach telewizorów we własnych domach będziemy mogli obejrzeć "Zimną wojnę". Dzieło Pawlikowskiego od 19 listopada będzie dostępne na wybranych platformach VoD, mianowicie: UPC, Vectra i Orange. Na pozostałych platformach natomiast będzie dostępna od 21 grudnia. 

"Zimna wojna" swoją premierę miała podczas 71. Festiwalu Filmowego w Cannes. Jak informuje Onet, prawa do tego filmu zostały już sprzedane m.in. w: USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, krajach Beneluksu, Niemczech, Włochach, Grecji, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, krajach Skandynawskich, Turcji, Chinach, Japonii, Korei Południowej, Australii i Nowej Zelandii. W Stanach premiera filmu odbędzie się 21 grudnia, niedługo przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów 2019

Zobacz także: "Zimna wojna" nominowana do "europejskich Oscarów" w 5 kategoriach!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów