Ostatni odcinek "Barw Szczęścia" z Zielińską już w ten piątek. Wiemy, jak zginie Marta Walewska

Anna Respondek 14.11.2017
"Barwy szczęścia"
Fotografia: Vod.tvp.pl/Barwy szczęścia

Scenarzyści przygotowali bardzo dramatyczne rozwiązanie wątku postaci granej przez Katarzynę Zielińską. 

Katarzyna Zielińska na wiosnę tego roku poinformowała, że żegna się z serialem "Barwy szczęścia" i jego widzami. Po 10 latach na planie produkcji aktorka postanowiła skupić się na innych projektach, chociaż to właśnie rola Marty Walewskiej dała jej sławę. W trakcie minionej dekady Zielińska przeszła dużą metamorfozę, szczególnie wizerunkową. Od dłuższego czasu uznawana jest za ikonę stylu. 

Ze względu na nowe wyzwania zawodowe, o których aktorka pisała na Instagramie, i kuszącą możliwość powrotu, Zielińska pragnie w ostateczny sposób pożegnać się z serialem. Scenarzyści początkowo ustalili, że jej postać zostanie porwana w tragicznych okolicznościach, to jednak pozostawiałoby aktorce w przyszłości drogę powrotu. Dlatego właśnie koncepcja losów Walewskiej zmieniła się. Jak donosi "Fakt", bohaterka "Barw szczęścia", podczas ucieczki przed oprawcami utonie w lodowatej rzece. 

Kiedy Kasia odchodziła z serialu, produkcja obiecała jej, że zawsze będzie mogła wrócić. To dlatego jej bohaterka miała zostać porwana i tak miał zakończyć się jej wątek. Ostatecznie uznano jednak, że lepiej będzie, jeśli Marta utonie w tracie próby ucieczki od szaleńca. To prawdopodobnie zamknie Kasi możliwość powrotu do serialu - wyjawia znajomy aktorki. 

Zielińska pożegna się ostatecznie z serialem w 1742 odcinku serialu. 

Będziecie za nią tęsknić? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów