Pamiętacie Andreę ze "Zbuntowanego anioła"? Zobaczcie, jak zmieniła się aktorka!

Zuzanna Morska 07.02.2020
Kadr z serialu "Zbuntowany Anioł"
Fotografia: Youtube.com/Telefe

Od premiery serialu minęły już 22 lata. Zobaczcie, jak od tamtego czasu zmieniła się serialowa Andrea Ramos!

Pamiętacie Andreę Ramos ze "Zbuntowanego anioła"? Postać ta była główną "konkurentką" uwielbianej przez wszystkich Milagros w walce o serce przystojnego Ivo Di Carlo. Andrea w pewnym momencie dopięła swego i zaręczyła się z Ivem. I choć od premiery kultowego argentyńskiego serialu minęły już 22 lata, fani z całego świata wciąż pamiętają, jak kibicowali, żeby główny bohater jednak wybrał uroczą Mili.

A jak po zakończeniu emisji zmieniła się grająca Andreę Mariana Arias? I czym się teraz zajmuje? Sami zobaczcie!

"Zbuntowany Anioł": jak zmieniła się serialowa Andrea?

W postać Andrei Ramos w "Zbuntowanym aniele" wcieliła się argentyńska aktorka Mariana Arias. W tym roku gwiazda skończy 55 lat, ale... zupełnie nic się nie zmieniła!

Andrea nie była specjalnie lubianą postacią w kultowej telenoweli. Bardzo mocno walczyła z Milagros o serce Iva. W pewnym momencie nawet dało jej się zaręczyć z ukochanym, ale doprowadziła do tego wykorzystując intrygi i podstęp.

Po ogromnym sukcesie "Zbuntowanego anioła" słuch o Andrei zaginął. Aktorka ma na koncie epizodyczne role, ale skupiła się głównie na karierze... modelki! Wystąpiła bowiem w wielu kampaniach dużych modowych marek. Prócz tego spełnia się jako mama - jej córka Paloma Cepeda wygląda zupełnie jak mama.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Mariana Arias.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów