Kobiety szalały na jego punkcie! Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" dziś ma siwe włosy, ale wciąż jest przystojny

Facundo Arana jako Ivo Di Carlo w kadrze z serialu "Zbuntowany Anioł"
Fotografia: YouTube/Telefe

Facundo Arana to uwielbiany przez widzów Ivo Di Carlo z serialu "Zbuntowany Anioł". Zobacz, jak dziś wygląda aktor!

Serial "Zbuntowany Anioł" zrobił furorę niemal na całym świecie. Również w naszym kraju cieszył się ogromną popularnością, a widzowie pokochali poszczególnych aktorów w nim grających, zwłaszcza głównych bohaterów. Pierwsze skrzypce w produkcji grała oczywiście Natalia Oreiro, czyli wspaniała Milagros, ale kobiety na całym świecie pokochały również zakochanego w niej Ivo Di Carlo, w którego postać wcielił się Facundo Arana. Choć minęły lata i aktor posiwiał, wciąż jest prawdziwym przystojniakiem! Zobaczcie sami.

Zobacz także: 19 lat temu zagrała "Zbuntowanego Anioła". Dziś 40-letnia Natalia Oreiro wciąż zachwyca

"Zbuntowany Anioł": jak dziś wygląda Ivo? Facundo Arana to przystojniak

Facundo Arana to jeden z najpopularniejszych na świecie argentyńskich aktorów. Największą popularność przyniósł mu oczywiście występ w "Zbuntowanym Aniele"

Gwiazdor ma pochodzenie argentyńsko-niemieckie. Już w wieku 15 lat rozpoczął warsztaty aktorskie, dzięki którym pokonał nieśmiałość. Na srebrnym ekranie debiutował w 1992 roku w telenoweli "Son de Diez". Następnie zagrał w jeszcze kilku produkcjach, aż przyszedł przełomowy rok 1998.

To właśnie w tym roku w Argentynie zadebiutował "Zbuntowany Anioł", który dużą popularnością cieszył się także w Polsce. Widzowie do tego stopnia pokochali duet Mili-Ivo, że na fali popularności serialu kilka lat później powstała inna produkcja z Oreiro i Araną w rolach głównych - "Jesteś moim życiem" z 2006 roku.

Dziś Facundo Arana w filmach i serialach występuje sporadycznie. Jest wielkim fanem sportów wodnych. W 2012 roku wziął ślub w prezenterką Marią Susini. Para ma trójkę dzieci, w tym synów-bliźniaków.

Choć aktor posiwiał, wciąż prezentuje się rewelacyjnie! Musimy przyznać, że ta siwizna nawet dodaje mu uroku. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Nicole Eggert to piękna ratowniczka z serialu "Słoneczny patrol". Jak dziś wygląda?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów