Już dziś premiera "Zawsze warto"! Zobacz zwiastun 1. odcinka serialu z Wieniawą, Rosati i Zielińską

Julia Wieniawa w scenie z serialu "Zawsze warto"
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

O tym, że Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska zagrają razem w serialu, wiadomo już od dawna. W końcu doczekaliśmy się 1. odcinka "Zawsze warto"!

Na ten serial wszyscy długo czekaliśmy! Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska od dawno promowały najnowszą produkcję ze swoim udziałem. "Zawsze warto" nie znalazło się jednak w wiosennej ramówce stacji Polsat. Ostatecznie postanowiono, że serial z gwiazdorską obsadą ruszy od września! Przed nami zatem 1. odcinek serialu "Zawsze warto", a my zdradzimy wam, czego możecie się po nim spodziewać! Zobaczcie zwiastun 1. odcinka serialu.

Zobacz także: "Przyjaciółki" wracają! Już jest zwiastun 14. sezonu serialu

"Zawsze warto": odcinek 1 - zwiastun 

Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska - już te trzy aktorki są murowanym przepisem na sukces najnowszej produkcji Polsatu! "Zawsze warto" to jednak nie tylko gwiazdorska obsada.

Serial "Zawsze warto" poruszać będzie historię trzech bohaterek. Każda z nich ma za sobą trudne przeżycia, z którymi musi sobie poradzić. W pewnym momencie losy każdej z nich splotą się ze sobą. Czy bohaterki połączy przyjaźń? 

W 1. odcinku "Zawsze warto" zapoznamy się z bohaterkami. Sądząc po zwiastunie, już od samego początku będzie się działo naprawdę dużo! Poniżej możecie zobaczyć zwiastun 1. odcinka i samemu się o tym przekonać. 

1. odcinek serialu "Zawsze warto" obejrzeć będzie można w środę, 4 września, o godzinie 21:05. Oczywiście na antenie stacji Polsat.

Zobacz także: Wieniawa zdobyła się na szczere wyznanie o Rosati. "Czasem musi nas rozdzielać reżyser!"

Materiały prasowe/Polsat

Niektóre polskie aktorki to prawdziwe imprezowiczki! Sprawdź, z którą z nich powinieneś zabalować.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów