Za nami premiera "Zawsze warto"! Co trzeba wiedzieć o nowym serialu Polsatu?

Julia Wieniawa w kadrze z serialu stacji Polsat "Zawsze warto"
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

"Zawsze warto" już można oglądać na antenie Polsatu! Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć premierowe odcinki, a także powtórki. Kto występuje w serialu?

Na ten serial czekali widzowie w całej Polsce! Polsat stworzył produkcję z wyjątkowym trio. Trzy niezwykle popularne polskie aktorki połączyły swoje siły, żeby stworzyć coś wyjątkowego. Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati spotkały się na planie, zaprzyjaźniły i stworzyły serial, jakiego jeszcze nie było - "Zawsze warto". O czym jest i kiedy można oglądać premiery i powtórki odcinków?

Zobacz także: Zobacz zwiastun "Zawsze warto"! W rolach głównych Rosati, Wieniawa i Zielińska

"Zawsze warto" - opis fabuły

Serial "Zawsze warto" przedstawia historię trzech kobiet, które zostały bardzo dotknięte przez los. Są w różnym wieku, zajmują się odmiennymi rzeczami i mają zupełnie inne statusy społeczne. W pewnym momencie we trzy znajdują się w nieodpowiednim miejscu.

Dramatyczna sytuacja połączy je i stopniowo między nimi wytworzy się wyjątkowa więź.

W życiu każdej z nas pojawiają się prawda i kłamstwo, miłość i nienawiść, tajemnice i problemy, których nie można tak łatwo rozwiązać. Ale solidarność i siła kobiet, przenoszą góry. I o tym jest ten serial - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. 

Marta, Dorota i Ada - prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Z pozoru nic ich nie łączy. Okazuje się jednak, że razem mogą zyskać naprawdę wiele.

"Zawsze warto" - obsada serialu

Jak już wspomniałam, w "Zawsze warto" grają trzy niezwykle popularne aktorki - Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska oraz Weronika Rosati

Odtwórczynie głównych ról to piękne kobiety, które znamy z pierwszych stron gazet. W "Zawsze warto" będziemy mieli okazję zobaczyć je z zupełnie innej perspektywy. Zagrają kobiety z krwi i kości, ze swoimi słabościami i troskami, lepszymi i gorszymi dniami - mówi Michał Kwieciński, producent serialu.

Okazuje się, że wybór tej trójki był strzałem w dziesiątkę. Aktorki zżyły się ze sobą na planie, co było widać również w ich relacjach na portalach społecznościowych.

Pierwszy raz spotkałyśmy się w takim składzie, ale mimo, że jesteśmy zupełnie inne, od razu poczułyśmy, że jest między nami super energia - powiedziała Katarzyna Zielińska w jednym z wywiadów.

"Zawsze warto" to jednak nie tylko Wieniawa, Rosati i Zielińska. To również grono innych, niezwykle uzdolnionych aktorów.

Zobacz także: Wieniawa zdobyła się na szczere wyznanie o Rosati. "Czasem musi nas rozdzielać reżyser!" 

Na ekranach wystąpią również m.in.: Zofia Domagalik, Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Kotschedoff, Dariusz Majchrzak, Karol Dziuba, Aleksy Komorowski oraz Joanna Kuberska

"Zawsze warto" - premiery odcinków i powtórki na Polsacie

Premierowe odcinki serialu "Zawsze warto" będą miały miejsce w każdą środę o godzinie 21:10 na antenie stacji Polsat. 

1. odcinek "Zawsze warto" miał miejsce 4 września. Jeżeli nie zdążyliście go obejrzeć, zawsze możecie zobaczyć go online. Wszystkie seriale Polsatu, w tym "Zawsze warto", znajdują się bowiem w serwisie Ipla.tv

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradziła, z kim wybiera się na wakacje! Zaskoczeni?

Polsat, choć tworzy nowe seriale, nie zapomina o swoich kultowych produkcjach. Na antenę powracają również "Przyjaciółki"! Jeśli lubisz ten serial, koniecznie sprawdź, którą bohaterkę przypominasz najbardziej.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów