Rosati, Zielińska i Wieniawa w nowym serialu Polsatu!

Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu "Zawsze warto"
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

"Zawsze warto" to nowy serial stacji Polsat, który na antenę wejdzie już wiosną. Zapowiada się bardzo interesująco. W rolach głównych: Rosati, Zielińska i Wieniawa.

"Zawsze warto" to najnowszy serial, o którym do tej pory nie mówiło się głośno. Wiedzieliśmy jedynie, że trzy bardzo popularne aktorki pracują nad tajemniczą produkcją. Dziś wiemy znacznie więcej! Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa zagrały w nowej produkcji Polsatu, "Zawsze warto", która już wiosną pojawi się na antenie Polsatu. O czym będzie ta owiana tajemnicą produkcja i jakie bohaterki zagrają wyżej wymienione aktorki?

Zobacz także: Ta sytuacja doprowadziła Wieniawę do łez! "Pierwszy raz poczułam się niebezpiecznie przy swoim mieszkaniu"

"Zawsze warto" już wiosną w Polsacie!

Jak podaje Party.pl, najnowszy serial Polsatu będzie przedstawiał historię trzech bohaterek. Marta, Dorota i Ada początkowo nie miały ze sobą nic wspólnego, w pewnym momencie jednak splatają się ich losy. W rolę Marty wcieli się Weronika Rosati. Jej bohaterka jest dobrze sytuowaną prawniczką i ma przystojnego męża. Życie przyniesie jej jednak wiele rozczarowań. Na jej drodze pojawią się jednak dwie pozostałe bohaterki produkcji, które pomogą jej znaleźć siłę do walki z przeciwnościami.

Kasia Zielińska zagra pracowniczkę banku, Dorotę. Wychowuje samotnie dzieci i ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Wieniawa natomiast zagra najmłodszą bohaterkę serialu, Adę, która wyszła za mąż jeszcze jako nastolatka. Mąż jednak pozostawił ją z dzieckiem i długami. Wszystkie te kobiety są zagubione i właśnie to najbardziej je połączy.

Sądząc po relacjach między bohaterkami i samymi aktorkami, które wcielają się w główne role, możemy spodziewać się solidnej konkurencji dla kultowych już "Przyjaciółek". Czy "Zawsze warto" uda się dorównać widownią do serialu z Sochą, Liszowską, Sokołowską i Stużyńską? Z pewnością ma bardzo wysoko postawioną poprzeczkę! O tym, jak poradzi sobie w ramówce przekonamy się już wiosną. Z pewnością jesteśmy bardzo ciekawi tej produkcji. 

Zobacz także: Tego nie wolno robić aktorkom "Przyjaciółek"! To bardzo trudne dla każdej kobiety

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów