Już jest zwiastun "Zawsze warto"! W rolach głównych Rosati, Wieniawa i Zielińska

Aktorki serialu "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska w pomarańczowej marynarce, Weronika Rosati w czerwonej sukience, Julia Wieniawa w czerwonym garniturze
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Już jesienią na antenie stacji Polsat pojawi się nowy serial "Zawsze warto". W rolach głównych występują: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska.

O tym serialu jest głośno od dłuższego czasu. Trzy niezwykle popularne aktorki wystąpią razem w jednej produkcji. I to jakiej! Serial "Zawsze warto" już jesienią pojawi się na antenie Polsatu. W produkcji wystąpią: Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Właśnie w sieci pojawił się zwiastun "Zawsze warto", w którym widzimy, jak aktorki poradziły sobie z bardzo wymagającymi rolami. Ich bohaterki są bowiem kobietami po przejściach.

Zobacz także: Wieniawa, Rosati i Zielińska pokazały seksowny taniec na Instagramie. Co za umiejętności!

"Zawsze warto": zwiastun i obsada

Prawniczka, gospodyni domowa, prostytutka. Trzy zupełnie różne kobiety, których z pozoru nie łączy nic. Okazuje się jednak, że każda z nich ma problem, który może wydawać się nie do pokonania.

Ich drogi splatają się w dramatycznych okolicznościach. Czy wspólnie poradzą sobie z walką o szczęście?

Zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia "nie" - możemy przeczytać w opisie serialu.

Poza Wieniawą, Zielińską i Rosati w serialu pojawią się także: Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Kotschedoff, Dariusz Majchrzak, Karol Dziuba, Aleksy Komorowski, Hubert Kułacz, Joanna Balas i Joanna Kuberska. 

"Zawsze warto": kiedy premiera?

Jak na razie nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery "Zawsze warto". Wiemy jednak, że pojawi się na ekranach polskich telewizorów we wrześniu 2019 roku. 

Zobacz także: Wieniawa w ogniu krytyki. "Niebawem mi z lodówki wyskoczy!"

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE i sprawdź, jak dobrze znasz polskie produkcje telewizyjne.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów