Zaskakująca osoba w obsadzie "Kobiet Mafii". Pochwalił się zdjęciem z planu. Nie wszyscy fani zadowoleni

Katarzyna Leszczyńska 03.11.2017
Kadr z filmu "Kobiety Mafii"
Fotografia: Instagram/patryk_vega_official

Nikt by się nie spodziewał.

Już na początku przyszłego roku w kinach pojawi się nowy film Patryka Vegi, „Kobiety Mafii”. Od ukazania się pierwszych zdjęć z planu filmu nie cichną głosy na ten temat. Co chwilę do sieci przedostają się nowe informacje dotyczące produkcji. Ostatnio ogromne oburzenie wywołało jedno ze zdjęć, które wstawił na swojego Facebooka sam reżyser. Na pierwszym planie widniała Agnieszka Dygant, a w jej tle pojawił się uczestnik kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore", Alan Kwieciński.

Tym razem zaskoczenie jest o wiele większe. Znany polski raper, Sobota, wstawił na swojego Facebooka zdjęcie z planu „Kobiet Mafii”, na którym znajduje się z dwójką aktorów znanych z filmów Patryka Vegi, Olgą Bołądź i Łukaszem Fabijańskim. Jego charakteryzacja wyraźnie świadczy o tym, że i dla niego znalazła się rola w produkcji.

Fani Soboty są zdumieni aktorską odsłoną rapera

Sobota w wersji aktorskiej z całą pewnością wpędził w osłupienie swoich fanów. Mało kto spodziewał się takiego obrotu sprawy. Internauci w większości jednak są zadowoleni, że będą mogli zobaczyć swojego idola na dużym ekranie, w jednym z najpopularniejszych polskich filmów.

Brawo Sobota. Masz dryg do aktorstwa. Życzę samych sukcesów w filmach.

Sobota i Fabijański na jednym ekranie. Obejrzę i mogę umierać.

Wiele osób kojarzy talent aktorski Soboty z teledyskami rapera. Trzeba jednak przyznać, że film to coś zupełnie innego i na pewno będzie dla niego dużym wyzwaniem. Produkcje Patryka Vegi są bardzo mocno promowane w mediach i przynoszą ogromne zyski. To nieco przeszkadza fanom Soboty, którzy postanowili mu to wytknąć.

Sobuś, jeszcze trochę i w „Pierwszej miłości” zagrasz.

Sobota, filmy Vegi są jak pizza zrobiona z samego sera. (…) Żadnego sensu.

Sobuś, ty chyba aktorem zostaniesz.

Należy podkreślić, że w tym miesiącu swoją premierę ma inny film z udziałem rapera – „Totem”. „Kobiety Mafii” nie będą zatem pierwszą aktorską przygodą Soboty. Czyżby faktycznie odkrył swoje nowe powołanie? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów