Zaprezentowano nowe stroje Power Rangers i Rity Repulsy

Paulina Szestowicka 06.05.2016
Power Rangers
Fotografia: materiały prasowe

Znana jest też data premiery filmu.

"Power Rangers" wracają i to od razu na duży ekran. 

Produkcja jest odwzorowaniem historii przedstawionej w serialu, który oglądaliśmy w latach 90. Pięciu licealistów będzie musiało uratować nie tylko mieszkańców miasteczka Angel Grove, ale cały świat przed zagładą zła. Młodzi bohaterowie zmierzą się z obcą cywilizacją i spróbują podołać temu odpowiedzialnemu zadaniu, oczywiście mając do dyspozycji odpowiednią broń.

Kostiumy wojowników będą różniły się od tych, które widzieliśmy w telewizyjnej produkcji. Zaprojektował je Andrew Menzies, a jako pierwszy opublikował w internecie serwis www.ew.com. Wygląd Power Rangers oczywiście musi różnić się od pierwowzoru, ponieważ akcja filmu dzieje się współcześnie, a nie w latach 90. Teraz można powiedzieć, że wojownicy wyglądają prawie jak superbohaterowie. 

Nowe kostiumy Power Rangers
Fotografia: www.ew.com/article/2016/05/05/power-rangers-reboot-new-suits-first-look

Nowe kostiumy Power Rangers

Nowe kostiumy będą nosić Naomi Scott (Różowy Ranger), Dacre Montgomery (Czerwony), RJ Cyler (Niebieski), Ludi Lin (Czarny) i Becky G (Żółty). Warto wiedzieć, że paleta kolorów zmieniała się prawie w każdej serii serialu. Oczywiście ubrania, w których chodzą bohaterowie na co dzień, są w kolorach, które odpowiadają ich kostiumom.

Można też już podziwiać Elizabeth Banks w kostiumie Rity Repulsy. O ile można powiedzieć, że nowe uniformy bojowe Power Rangers są wariacją na temat tych dotychczasowych, to stój przedstawicielki złych mocy stworzono od podstaw. 

Nowy kostium Rity Repulsy
Fotografia: materiały prasowe

Nowy kostium Rity Repulsy

Scenariusz do nowej opowieści o młodych wojownikach napisali Zack Stentz, Ashley Miller, Max Landis i John Gatins. Reżyserii podjął się Dean Israelite, a za produkcję odpowiadają Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Film "Power Rangers" będzie miał premierę 24 marca 2017 roku. 

Nowi odtwórcy postaci Power Rangers
Fotografia: materiały prasowe

Nowi odtwórcy postaci Power Rangers

Logo filmu Power Rangers
Fotografia: materiały prasowe

Logo filmu Power Rangers

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów