Zagraniczny sukces polskiego aktora! Będziecie pod wrażeniem

Julita Buczek 27.11.2018
sukces polskiego aktora
Fotografia: Instagram @teraz_saful

Kamil Nożyński wystąpił niedawno w popularnym serialu HBO “Ślepnąc od świateł”. Jak widać dobra passa aktora trwa, ponieważ niedawno opublikował na swoim Instagramie informację o kontynuowaniu swojej przygody z aktorstwem.

Po emisji odcinków serialu publiczność zarzuciła Nożyńskiemu, że jego gra aktorska jest pozbawiona emocji i sztuczna. Początkujący aktor stwierdził w jednym z wywiadów, że “brak techniki” w przypadku tej roli jest zamierzony. Kamil będzie miał teraz okazję wykazać się w zagranicznej produkcji. W Internecie zamieścił fotografię, którą opatrzył jednoznacznym opisem.

Zdjęcia do filmu mają być kręcone w Bratysławie, a za film ma być odpowiedzialny “ceniony słowacki reżyser”. Nożyński jest również członkiem warszawskiego składu Dixon37, który istnieje od 1999 roku. 35-letni raper występuje pod pseudonimem Safuł.

Pozytywne komentarze fanów

Nie obyło się bez komentarzy fanów rapera. Posypały się gratulacje oraz słowa wsparcia, które z pewnością zmotywują Nożyńskiego do dalszej pracy.

Zobacz także: Hollywood doceniło polskie seriale. Te dwie produkcje zobaczą widzowie z 18 krajów

Mam nadzieje, że projekt się uda i że dostarczy Ci sporo wrażeń. Powodzenia!

Gratulacje Kamil i powodzenia!!!

Jestem bardzo ciekawa efektów ;)

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Największe gwiazdy światowego kina. To one przyciągały tysiące widzów przed duże ekrany, były inspiracją, wyznacznikiem stylu i urody.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów