Internet oszalał na punkcie tej zagadki! Odgadniesz, o który serial chodzi?

Millie Bobby Brown jako Jedenastka w "Stranger Things"
Fotografia: Album Online/East News

Tej zagadki po prostu nie da się rozwiązać. Mimo to internauci usilnie próbują. A ty wiesz, o który serial chodzi producentom?

Michael Ausiello, szef serwisu TVLine, stworzył serię spoilerów, w których nie zdradza niczego, ale daje widzom intrygujące wskazówki. Informuje ich o czymś, co wydarzy się w popularnych produkcjach, następnie nie mówiąc, o jaki serial chodzi. Ostatnia zagadka przyprawiła widzów o szybsze bicie serca. Internauci nie mogą zdecydować się, o który serial chodzi.

Akcja serialu przeniesie się o 20 lat do przodu

TVLine to serwis zajmujący się przede wszystkim światem seriali. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam ukazują się tego typu zagadki. A najnowsza jest naprawdę mocna. Michael Ausiello zapowiedział, że w najnowszym sezonie jednego z popularnych seriali dramatycznych czas zostanie przesunięty o 20 lat do przodu. Nie wiadomo, czy będzie to cały sezon, czy jakaś jego część. Zapowiada się jednak ogromne widowisko, a ekipa już szykuje się na spędzanie długich godzin w charakteryzatorni.

Pojawiły się również dwie wskazówki dla czytelników. Wiemy, że będzie to produkcja kablówki lub platformy streamingowej. Serial natomiast zostanie wyemitowany w 2019 roku. Internauci już zaczęli spekulacje. Wśród najpopularniejszych odpowiedzi przeważają: "Gra o Tron", "Stranger Things", "Outlander", "The Walking Dead", "Star Trek: Discovery" i kilka innych. A wy jak sądzicie? W jakim serialu możemy spodziewać się futurystycznych obrazów?

Zobacz także: Netflix dla kobiet i o kobietach. Najlepsze produkcje platformy z myślą o paniach

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Netflix dba o swoje seriale pod względem budżetowym. Na liście najdroższych produkcji Netflixa są bardziej i mniej znane seriale. Niektóre tytuły was zaskoczą.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów