Tomasz Sekielski ujawnił datę premiery drugiego dokumentu o pedofilii w Kościele! Kiedy obejrzymy "Zabawę w chowanego"?

Paulina Ermel 11.05.2020
Tomasz Sekielski
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dziennikarz w końcu zdradził, kiedy odbędzie się premiera jego drugiego dokumentu pt. "Zabawa w chowanego"!

11 maja 2019 roku odbyła się premiera szokujące dokumentu braci Sekielskich pt. "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w Kościele katolickim. Film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i w przez rok obejrzało go 23,5 mln ludzi.

Bracia Sekielscy zapowiadali jednak, że to nie jest ich ostatnie słowo w tym temacie - zabrali się bowiem do stworzenia drugiej części dokumentu. Rok po premierze "Tylko nie mów nikomu" dowiedzieliśmy się, kiedy będzie można zobaczyć drugą produkcję Sekielskich!

"Zabawa w chowanego": data premiery, gdzie obejrzeć

O premierze "Zabawy w chowanego" poinformował na Twitterze sam Tomasz Sekielski.

W czasie oczekiwania na datę wyborów, postanowiłem poinformować Was o dacie premiery filmu dokumentalnego „Zabawa w chowanego” - napisał dziennikarz.

Druga część dokumentu o pedofilii w Kościele katolickim będzie miała miejsce 16 maja. Produkcja już o godzinie 10 będzie dostępna na platformie Youtube. Film Sekielskich trwa ok. 1,5h i będzie można go obejrzeć w pełni za darmo. Jednocześnie dzień po premierze twórcy produkcji będą odpowiadali na pytania widzów na Facebooku i Youtube.

Przypominamy, że jeszcze w marcu tego roku Sekielscy podjęli decyzję o przesunięciu premiery swojego drugiego dokumentu. Tłumaczyli swoją decyzję tym, jakie skutki i emocje może wywołać ich dzieło.

Zastanawialiście się kiedyś, jakie są najpopularniejsze filmy w polskim kinie? Mamy dla was takie zestawienie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów