Netflix wydaje kolejną interaktywną produkcję! Zdecyduj o losach bohatera

Mężczyzna przegląda platformę Netflix na laptopie
Fotografia: Shutterstock

Netflix po raz kolejny oddaje losy swojego bohatera w nasze ręce! Teraz będziemy mogli zdecydować, jak podróżnik poradzi sobie w dżungli.

Już 10 kwietnia na platformie streamingowej Netflix pojawi się nowa produkcja. "You vs. Wild" będzie 10-odcinkowym programem, w którym najwięcej do powiedzenia będą mieli... widzowie. To kolejna interaktywna produkcja Netflixa. Gwiazdor kanału Discovery, Bear Grylls, przemierzy egzotyczne miejsca, a swoje losy odda w ręce nieznanych sobie ludzi. To nasze wybory zdecydują o tym, czy podróżnikowi uda się wyjść cało po spotkaniu z dziczą panującą w dżungli. 

Zobacz także: Netflix zebrał dane o wyborach widzów interaktywnego odcinka "Czarnego lustra" 

Netflix pozwala widzom decydować o losach bohatera

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy Netflix pozwala widzom decydować o losach bohaterów. Po raz pierwszy mieliśmy z tym do czynienia w przypadku filmu "Czarne lustro - Bandersnatch". Był to pełnometrażowy odcinek serialu "Czarne lustro", który święci rekordy popularności na platformie. To właśnie w jego przypadku widzowie mogli zadecydować o zakończeniu. 

Teraz czas na "You vs. Wild". Jak podaje Onet, widzowie będą mogli wybrać, jak w konkretnej sytuacji zachowa się Grylls. Tym samym oglądający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przetrwania w trudnych warunkach.

Jestem dumny, że stałem się częścią tego typu, pierwszej interaktywnej serii, która naprawdę daje widzom możliwość wejścia w moje buty - komentuje Bear Grylls.

Bear Grylls jest już znany doskonale widzom kanału Discovery. To właśnie tam prowadził m.in. program "Szkoła przetrwania", w którym uczył widzów, jak przetrwać w niebezpiecznych warunkach. Teraz oni będą mogli mu w tym pomóc.

Zobacz także: 5 seriali, które rozczarowały nas w 2018 roku  

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów