Wyciekła usunięta scena z 6. sezonu "Gry o Tron". Można ją obejrzeć w sieci i sprawdzić, czy jest zbyt kontrowersyjna

Redakcja 15.11.2016
"Gra o tron"
Fotografia: www.youtube.com

Nic tak nie poprawia humoru jak niespodzianka - zwłaszcza w postaci dodatkowej sceny ulubionego serialu. Ta jest gratką dla fanów rodziny Stark. 

HBO dba o to, aby w "Grze o tron", czyli w swoim najpopularniejszym serialu,nie znalazły się sceny, które mogą kogoś urazić. Nie zawsze to się jednak udaje i regularnie, co kilka odcinków, media dyskutują o skandalach - zwykle związanych z agresywnym traktowaniem serialowych bohaterek.

Od czasu do czasu do sieci wyciekają rownież sceny, które mimo że zostały nagrane i twórcy poświęcili im sporo pracy i czasu, nie zostały wyemitowane. To nie lada gratka dla fanów, którzy w przerwie między kolejnymi sezonami serialu tęsknią za bohaterami i desperacko poszukują czegokolwiek, co może złagodzić ich dyskomfort. 

Dodatkowa scena z 6. sezonu

Szósty sezon "Gry o Tron" ukazał się właśnie na DVD, a w sieci szybko znalazły się dodatki i bonusy, które zwykle dodawane są do tego typu wydań. Najciekawszą sceną, którą możemy zobaczyć jest oczywista aluzja twórców do zarzutów, że serial jest przesycony przemocą. Podczas oglądania przedstawienia teatralnego o Królewskiej Przystani, Aria Stark radzi narzekającym kobietom, aby opuściły trybuny. 

Kiedy już nasycimy się tymi krótkimi fragmentami ostatniego sezonu, nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na siódmy sezon "Gry o Tron", który zostanie wyemitowany latem 2017 roku na HBO i Sky Atlantic. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów