08.11.2017 16:15

Natalka z "M jak miłość" bierze ślub. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, a fani dostrzegli wpadkę. "Prawdziwa Słowianka"

W co będzie ubrana?

Marcjanna Lelek

Fotografia: East News

Marcjanna Lelek w serialu „M jak miłość” od 2000 roku wciela się w postać Natalii, która została adoptowana przez Hankę i Marka. Jej bohaterka zmieniała się na przestrzeni lat i dorastała razem z aktorką. Obecnie w życiu Natalii Mostowiak pojawiło się ogromne wyzwanie – dziewczyna weźmie ślub ze swoim ukochanym Frankiem.

Marcjanna postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami z tego wydarzenia. A dokładniej z planu, kiedy były kręcone sceny ślubu. Okazuje się, że wydarzyła się niezła wpadka. Dziewczyna ma na sobie piękną białą suknię z koronki i elegancki welon. Do pewnego momentu prezentuje się doskonale. Ogromną uwagę zwróciły jednak buty aktorki. Czy to efekt zamierzony?

Lelek zrobiła sobie zdjęcie w lustrze, na którym widzimy podwiniętą do góry suknie i stare, przybrudzone adidasy. Dziewczyna bardzo wymownie podpisała swoje zdjęcie: „Prawdziwa słowiańska panna młoda”.

Wpadka w "M jak miłość"

Fotografia: Instagram/Marcjanna Lelek

Fani są rozbawieni zdjęciem Lelek w sukni ślubnej

Oczywiście jako pierwsi uwagę na buty aktorki zwrócili jej fani. W komentarzach pod jej postem na Instagramie pojawiło się wiele żartobliwych tekstów ze strony internautów. Większości z nich jednak podoba się taka stylizacja dziewczyny.

"

Adidaski nawet pasują do tej ślicznej sukienki. "

"

Hahaha, nie będę mogła teraz spojrzeć na Ciebie w serialu. "

"

Czemu ja na to nie wpadłam, jak brałam ślub. "

Trzeba przyznać, że fanom na pewno teraz trudno będzie pozbyć się tego widoku podczas oglądania serialu. Na pewno nie powstrzymają uśmiechów. Scena ślubu pojawi się w „M jak miłość” pod koniec listopada. Już niedługo będziemy mogli zatem stwierdzić, czy adidasy do sukienki były zamierzonym efektem charakteryzatorów.