Natalka z "M jak miłość" bierze ślub. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, a fani dostrzegli wpadkę. "Prawdziwa Słowianka"

Katarzyna Leszczyńska 08.11.2017
Marcjanna Lelek
Fotografia: East News

W co będzie ubrana?

Marcjanna Lelek w serialu „M jak miłość” od 2000 roku wciela się w postać Natalii, która została adoptowana przez Hankę i Marka. Jej bohaterka zmieniała się na przestrzeni lat i dorastała razem z aktorką. Obecnie w życiu Natalii Mostowiak pojawiło się ogromne wyzwanie – dziewczyna weźmie ślub ze swoim ukochanym Frankiem.

Marcjanna postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami z tego wydarzenia. A dokładniej z planu, kiedy były kręcone sceny ślubu. Okazuje się, że wydarzyła się niezła wpadka. Dziewczyna ma na sobie piękną białą suknię z koronki i elegancki welon. Do pewnego momentu prezentuje się doskonale. Ogromną uwagę zwróciły jednak buty aktorki. Czy to efekt zamierzony?

Lelek zrobiła sobie zdjęcie w lustrze, na którym widzimy podwiniętą do góry suknie i stare, przybrudzone adidasy. Dziewczyna bardzo wymownie podpisała swoje zdjęcie: „Prawdziwa słowiańska panna młoda”.

Wpadka w "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/Marcjanna Lelek

Fani są rozbawieni zdjęciem Lelek w sukni ślubnej

Oczywiście jako pierwsi uwagę na buty aktorki zwrócili jej fani. W komentarzach pod jej postem na Instagramie pojawiło się wiele żartobliwych tekstów ze strony internautów. Większości z nich jednak podoba się taka stylizacja dziewczyny.

Adidaski nawet pasują do tej ślicznej sukienki.

Hahaha, nie będę mogła teraz spojrzeć na Ciebie w serialu.

Czemu ja na to nie wpadłam, jak brałam ślub.

Trzeba przyznać, że fanom na pewno teraz trudno będzie pozbyć się tego widoku podczas oglądania serialu. Na pewno nie powstrzymają uśmiechów. Scena ślubu pojawi się w „M jak miłość” pod koniec listopada. Już niedługo będziemy mogli zatem stwierdzić, czy adidasy do sukienki były zamierzonym efektem charakteryzatorów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów