Wpadka w zwiastunie nowego "Pitbulla". Aż trudno uwierzyć, że twórcy mogli to przeoczyć

Emilia Klima 25.01.2018
Wpadka w zwiastunie "Pitbull. Ostatni pies"
Fotografia: Mat.prasowe

Tym razem nie chodzi o pomyłkę montażysty, a o... błąd ortograficzny. 

Kolejne części "Pitbulla" niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. W przypadku tej najnowszej dodatkowych emocji dodaje fakt, że z produkcją pożegnał się Patryk Vega. Kilku dni temu w sieci pojawił się zwiastun "Pitbull. Ostatni pies", za którego reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski.

O tym, że produkcja nadal cieszy się zainteresowaniem widzów świadczyć może fakt, że trailer w trzy dni od premiery w serwisie YouTube, został tam wyświetlony ponad milion razy. Spotkał się też z raczej pozytywnym odzewem internautów, którzy w komentarzach pod wideo wyrażali nadzieje na powrót do formy z początków produkcji. 

"Pitbull. Ostatni Pies". Wpadka w zwiastunie

Niestety, czujni fani wyłapali też kompromitującą wpadkę w zwiastunie. Chodzi o kadr, w którym grana przez Dodę bohaterka sprawdza stan swojego konta. W tym "dzisiejszą sprzedarz". Dokładnie tak, nie "sprzedaż", a "sprzedarz".

Wpadka w "Pitbull. Ostatni Pies"
Fotografia: Materiały prasowe

Wygląda na to, że błędy ortograficzne to "specjalność" "Pitbulla". Internauci przypomnieli, że podobne niedopatrzenie przytrafiło się twórcom "Niebezpiecznych kobiet". Wówczas bohater grany przez Sebastiana Fabijańskiego na swoim koncie sprawdzał "saldo bierzące". (Oczywiście poprawna pisownia to "bieżące").

Premiera  filmu "Pitbull. Ostatni Pies" planowana jest na 15 marca 2018. Wcześnie widzowie będą mogli obejrzeć nowe dzieło Vegi. Premiera "Kobiet Mafii" odbędzie się 23 lutego 2018.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów