Internautka wyłapała dużą wpadkę w pierwszym odcinku "Przyjaciół". Trudno uwierzyć, że do tej pory nikt tego nie zauważył

Katarzyna Leszczyńska 10.01.2018
"Przyjaciele" - wpadka w pierwszym odcinku
Fotografia: YouTube

Co tam się wydarzyło?

Choć pierwszy odcinek serialu „Przyjaciele” wyemitowano 24 lata temu, do dziś cieszy się on ogromną popularnością wśród widzów. Wszyscy, niezależnie od wieku, nadal chętnie oglądają perypetie paczki przyjaciół, którym nie można odmówić poczucia humoru. Nic więc dziwnego, że ostatnio polski Netflix do swojej oferty dodał właśnie ten kultowy serial. „Przyjaciele” mają rzeszę wiernych fanów, którzy dialogi z produkcji znają już na pamięć, a oglądając odcinki po raz kolejny potrafią zauważyć najmniejszą nawet wpadkę twórców.

Tak też było i tym razem. Jedna z fanek serialu zauważyła błąd w odcinku pilotażowym. Okazuje się, że znana wszystkim ze swojego zwariowanego charakteru Phoebe, choć bywa zakręcona, ma również umiejętności bilokacji. W tym samym momencie odcinka bohaterka pije herbatę z Paulem z okazji urodzin Moniki oraz rozmawia z Rachel, która ma na sobie suknię ślubną, o rzęsie, która właśnie jej wypadła.

Jak się okazuje zatem, jedna z naszych ulubionych bohaterek ma magiczne zdolności. Innym możliwym wytłumaczeniem jest natomiast fakt, że błąd popełnili montażyści, którzy dwie inaczej nagrane sceny zmontowali w całość. Tak czy inaczej wielu z nas zapewne nie zwróciło na to nawet uwagi, a takie smaczki serialowe są niezwykle interesujące dla fanów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów