Woody Allen wraca! Zobacz zwiastun "W deszczowy dzień w Nowym Jorku"

Timothée Chalamet pod parasolką w scenie z nowego filmu Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku"
Fotografia: YouTube/KinoSwiatPL

Woody Allen powraca z nową komedią romantyczną, a w niej oczywiście gwiazdorska obsada! Zobacz zwiastun filmu i dowiedz się, kiedy będzie jego polska premiera.

Woody Allen wraca z nowym filmem. To nowa komedia romantyczna, która utrzymana będzie oczywiście w tradycyjnym dla reżysera klimacie. Co ciekawe, obsada filmu składać się będzie głównie z aktorów młodego pokolenia. Na ekranie pojawią się m.in.: Timothée Chalamet, Elle Fanning, a także Selena Gomez. "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" już niedługo pojawi się w kinach. Właśnie w sieci ukazał się zwiastun filmu. Zobacz, kiedy dokładnie będzie miał polską premierę.

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood", a w nim Zawierucha! Kiedy premiera filmy Tarantino?

"W deszczowy dzień w Nowym Jorku": zobacz zwiastun filmu Woody'ego Allena

Woody Allen to dość kontrowersyjny reżyser, przede wszystkim ze względu na to, że został oskarżony o molestowanie. Niemniej wciąż tworzy rewelacyjne filmy, w których nadal ochoczo występują znani aktorzy.

W jego najnowszej komedii "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" wystąpią, m.in.: Timothée Chalamet, który zyskał sympatię publiczności oscarową produkcją "Tamte dni, tamte noce", a także gwiazda Disneya, Selena Gomez. Na ekranie nie zabraknie także Elle Fanning, która podczas tegorocznego Festiwalu w Cannes zasiadła w jury, tym samym stając się najmłodszą jurorką francuskiego konkursu filmowego. Nas jednak najbardziej cieszy to, że na ekranie pojawi się także Jude Law! 

Film "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" opowiadać będzie o parze studentów, Gatsby'm (Chalamet) oraz Ashleigh (Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Ich plany popsuje jednak ulewa. Ich drogi rozejdą się, a każda historia będzie pełna niespodziewanych zwrotów akcji i oczywiście typowego dla Allena poczucia humoru. 

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu. Zapowiedź przypomina nam nieco inne produkcje Allena, "Magię w blasku księżyca" oraz "O północy w Paryżu". Już nie możemy doczekać się całej produkcji! 

Polska premiera "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" Woody'ego Allena zapowiedziana jest na 26 lipca. 

Zobacz także: "Vox Lux" - opinie o nowym filmie z Natalie Portman i Judem Law! [recenzja]

W deszczowy dzień w Nowym Jorku: plakat filmu Woody'ego Allena
Fotografia: Materiały prasowe/Kino Świat

Woody Allen tworzy oryginalne, ale bardzo dobre filmy. Z pewnością trafi na listę najlepszych produkcji 2019 roku. A jakie filmy były najlepiej ocenione przez widzów w minionym roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów