Powstał wirtualny escape room Harry'ego Pottera! Teraz w domu możesz przenieść się do świata magii

Paulina Ermel 25.03.2020
Kadr z filmu "Harry Potter"
Fotografia: Eastnews

Nudzicie się w domu? W dodatku jesteście zapalonymi fanami Harry'ego Pottera? Mamy dla was dobrą informację! Powstał escape room rodem że świata magii i czarodziejstwa. Już teraz błyskawicznie możecie przenieść się do Hogwartu!

Ostatnie tygodnie dla nikogo nie są zbyt łatwe. Większość osób pozostaje w domach, gdyż nie chcą zarazić się koronawirusem i nie chcą doprowadzić do jego rozprzestrzenienia. Wiele z nas przeczytało już wszystko, co było do przeczytania, sprzątnęło wszystko, co było do posprzątania i ma już dosyć patrzenia na swoje "cztery kąty".

I właśnie dla tych osób mamy świetną wiadomość. Jeżeli do tych wymienionych wyżej punktów możecie dodać, że uwielbiacie świat Harry'ego Pottera, na pewno spodoba wam się niedawno powstała rozrywka! Oto wirtualny escape room, który przeniesie was do Hogwartu bez konieczności wychodzenia z domu!

Wirtualny escape room Harry'ego Pottera

Escape room rodem ze świata Harry'ego Pottera stworzyła Synder Krawiec z biblioteki Township Public Library w USA. Nie jest to żadna oficjalna gra, ale na pewno umili niejednemu z nas czas oczekiwania na powrót do normalności.

Całkowicie darmowa gra rozpoczyna się na 1. roku zajęć - po ceremonii przydziału. Nasza przygoda rozpoczyna się w momencie, kiedy jeden z prefektów prowadzi nas do przytulnego pokoju i oznajmia, że na odpoczynek będziemy mogli się udać po rozwiązaniu grupowego zadania zainspirowanego zabawą mugoli. Ta zabawa to właśnie próba opuszczenia zamkniętego pokoju bez wykorzystania magii.

Gra jest po angielsku, ale dla fanów świata Harry'ego Pottera nie będzie to stanowiło żadnego problemu. W trakcie rozwiązywania łamigłówek trzeba czasem obejrzeć fragmenty filmów o czarodzieju i nauczyć się przydatnych zaklęć.

Jesteście zainteresowani? Wirtualny escape room znajdziecie tutaj

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów