Wiemy, kto zagra główną postać w najgorętszym serialu TVN! Będziecie zachwyceni

Paulina Ermel 20.09.2018
Magdalena Cielecka
Fotografia: Facebook.com/Chyłka

Premiera serialu "Chyłka" coraz bliżej. Już wiemy, kto wcieli się w postać ekscentrycznej prawniczki z powieści Remigiusz Mroza i tym samym główną rolę najnowszej produkcji telewizji TVN!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że powstanie serial na podstawie thrillerów prawniczych Remigiusza Mroza. Z dnia na dzień poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących najnowszej produkcji TVN. Wiemy już, kto zagra główną postać serialu, czyli ekscentryczną prawniczkę Joannę Chyłkę. Jesteście ciekawi?

Kto zagra Joannę Chyłkę w serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza

Zainteresowanie serialem podsyca też sam pisarz Remigiusz Mróz. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieszczał ostatnio zdawkowe informacje dotyczące bohaterów serialu. Dzisiaj jednak ujawnił wszystko.Joannę Chyłkę zagra sama Magdalena Cielecka. Co ciekawe, często pojawiała się ona w sugestiach czytelników książek Mroza.

Czas rozgonić mgiełkę dymu, ściągnąć sombrero z tequili i wybić coraz szybszy rytm na werblu – oto bowiem nadeszła wiekopomna chwila, na którą wszyscy czekali!
 
 A wraz z nią: ona. Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i wyjątkowa.
 Mowa o aktorce, czy o postaci?
 Teraz to właściwie równoznaczne. :)
 
 Zatem pozwólcie, że przedstawię: oto ona, Magdalena Cielecka , czyli Chyłka! Ale może najlepiej będzie, jeśli po prostu oddam jej głos... ;)

Większość odbiorców zareagowała na tę informację entuzjastycznie. Znaleźli się jednak również tacy, którzy w roli Joanny Chyłki widzieliby przede wszystkim brunetkę. Wśród typów pojawiały się Agnieszka Dygant i Anna Dereszowska.

Podoba wam się taki wybór obsady?

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lubicie oglądać seriale? Zobaczcie, które z 2017 roku zostały określone jako najlepsze!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów