"Wielkie kłamstewka" wracają z 2. sezonem i Meryl Streep w obsadzie! Zobacz zwiastun

Meryl Streep jako Mary Louis Wright w 2. sezonie serialu HBO "Wielkie kłamstewka"
Fotografia: YouTube/HBO

"Wielkie kłamstewka" wracają z 2. sezonem! Meryl Streep dołączyła do obsady. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery nowej odsłony serialu HBO.

"Wielkie kłamstewka" to jeden z najgłośniejszych seriali w ostatnich latach. Miniserial HBO, oparty na książce Liane Moriarty, z gwiazdorską obsadą, zyskał ogromną sympatię widzów. Porusza ważną tematykę, jest kontrowersyjny i zgarną wiele prestiżowych nagród, w tym aż 4 Złote Globy! Nie ma się co dziwić zatem, że twórcy postanowili stworzyć 2. sezon i kontynuować literacką historię. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Znamy też datę premiery.

Zobacz także: "Wielkie kłamstewka" i ich wielki powrót! Obejrzeliśmy pierwszy odcinek serialu HBO [recenzja]

"Wielkie kłamstewka 2": zwiastun. Kiedy premiera?

HBO nie zwalnia tempa! Choć właśnie na platformie pojawił się pierwszy odcinek 8. sezonu "Gry o Tron", platforma przygotowała dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę. W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu "Wielkie kłamstewka"

Kobiety, które zostawiliśmy pod koniec 1. sezonu w dość dramatycznym momencie, ponownie połączą siły. Tym razem po to, żeby utrzymać skrywaną przez siebie tajemnicę, która nie daje im spokoju. Zwłaszcza, że w miasteczku pojawia się Mary Louise Wright, matka Perry'ego (Alexander Skarsgård), męża Celeste (Nicole Kidman), która będzie chciała dociec prawdy i wymierzyć sprawiedliwość. 

Mój syn nie żyje. Chcę wiedzieć, co stało się tamtej nocy - mówi Mary w zwiastunie.

To właśnie matka Perry'ego mocno namiesza w tym sezonie! Zwłaszcza, że w jej postać wcieli się sama Meryl Streep. To pierwszy występ aktorki na srebrnym ekranie od 2003 roku, gdy zagrała w "Aniołach w Ameryce". Nie możemy doczekać się aż zobaczymy ją na HBO! Sądząc po zwiastunie, jej wątek zapowiada się rewelacyjnie. 

Na ekranie wystąpią ponownie: Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern oraz Zoë Kravitz. Premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" na HBO odbędzie się 9 czerwca. Poniżej możecie znaleźć zwiastun nowej odsłony serialu.

Zobacz także: "Opowieść podręcznej" wraca z 3. sezonem! Znamy datę premiery serialu na HBO GO!

"Wielkie kłamstewka": o czym jest serial HBO? 

W 1. sezonie "Wielkich kłamstewek" poznaliśmy dogłębnie główne bohaterki oraz ich nieidealne życie w małym miasteczku Monterey w stanie Kalifornia. Choć ich mężowie i one same osiągają sukcesy, ich życie jest dalekie od ideału. Każda z nich stwarza pozory: piękna, bogactwa, idealnej rodziny - jednak w każdym domu kryją się wielkie tajemnice. W pewnym momencie kobiety łączą siły, żeby przeciwstawić się złu, które nie daje im spokoju. 

Twórcą serialu "Wielkie kłamstewka" jest David E. Kelley. Scenarzysta stworzył już m.in. takie produkcje jak: "Ally McBeal" oraz "Gdzie diabeł mówi dobranoc". To właśnie on zamierza kontynuować historię stworzoną przez Liane Moriarty. Prywatnie Kelley jest mężem Michelle Pfeiffer

Zobacz także: Seriale idealne na wieczór. TOP 11

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów