Wielki powrót do "Na dobre i na złe". Znany aktor po wielu latach znów pojawi się w serialu

Katarzyna Leszczyńska 12.12.2017
Znany aktor powróci do "Na dobre i na złe"
Fotografia: EAST NEWS

Wielka niespodzianka dla fanów aktora.

Serial „Na dobre i na złe” emitowany jest na antenie TVP nieprzerwanie od 1999 roku. Od tego momentu w produkcji pojawiło się wiele znanych gwiazd. Niektóre z nich grały dłużej, jak np.: Artur Żmijewski oraz Małgorzata Foremniak, których odejście bardzo zasmuciło fanów serialu. Inni grali epizodyczne postacie i pojawiali się w jednym odcinku jako pacjenci. Wśród nich znalazło się wielu popularnych aktorów, ale nie tylko, ponieważ w produkcji pojawiła się nawet Edyta Górniak. Teraz jeden ze znanych aktorów powraca do serialu po latach.

Osobą, która zdecydowała się do łączyć do obsady „Na dobre i na złe” jest Filip Bobek. Aktor popularność zyskał przede wszystkim dzięki swojej roli w „BrzydUli”. Później mogliśmy zobaczyć go na ekranie również w takich serialach jak: „Prosto w serce”, „Przyjaciółki”, „Singielka”. Teraz przyszedł czas na powrót do kultowej polskiej produkcji. Bobek wcieli się w lekarza, Marcina Molendę.

Pewnego dnia mój bohater, Marcin, pojawi się w Leśnej Górze. Wydaje się, że jego CV zrobiło wrażenie na dyrekcji szpitala. W końcu, jak go określają, jest wschodzącą gwiazdą anestezjologii – powiedział Filip w rozmowie z magazynem „Świat Seriali”.

To nie pierwszy raz, gdy Filip Bobek pojawi się w „Na dobre i na złe”. Aktor wystąpił w roli męża jednej z pacjentek, Maćka, w 2005 roku. Po 12 latach powraca zatem do produkcji, tym razem jako lekarz z mroczną przeszłością. Do tej pory najpopularniejszym anestezjologiem w Leśnej Górze była oczywiście Zofia Burska, która raczej na dobre zniknęła z serialu. Czy teraz ktoś jej dorówna? Pierwszy odcinek z udziałem Filipa Bobka wyemitowany zostanie tuż po Nowym Roku, 31 stycznia 2018 roku. 

Filip Bobek w roli anestezjologa
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Zagłosuj

Cieszycie się, że Bobek zagra w "Na dobre i na złe"?

Liczba głosów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów