Wielki powrót do "M jak miłość". Znana aktorka zdecydowała się na ponowny występ w serialu

Katarzyna Leszczyńska 25.10.2017
Gwiazdy serialu "M jak miłość"
Fotografia: materiały promocyjne

Jaka bohaterka powróci?

Serial „M jak miłość” nieprzerwanie od 17 lat przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Produkcja wypromowała wiele gwiazd, ale również przewinęło się przez nią bardzo dużo znanych twarzy. Wiele popularnych aktorek przez lata występowało w „M jak miłość”, po czym po jakimś czasie zniknęły z serialu. Teraz producenci postanowili przywrócić postać jednej z nich.

Okazuje się, że do serialu powraca Anna, w której postać wciela się Tamara Arciuch. Aktorka jakiś czas temu zrezygnowała z pracy, ponieważ zaszła w ciążę. Rok temu urodziła córkę i jak donosi „Fakt” teraz zdecydowała się wrócić na plan „M jak miłość”.

Tamara wraca na plan „M jak miłość” w listopadzie tego roku. Jej bohaterka pojawi się więc na wizji wiosną – powiedział informator dziennika.

Anna, grana przez Tamarę, wraz z partnerem wyjechała do Nicei, gdzie otworzyła pensjonat. Teraz powróci do Polski i znów będzie cieszyć serialowych fanów swoją obecnością. Tamara najwidoczniej odchowała już córkę w pierwszym etapie jej życia i bez wyrzutów sumienia może powrócić na plan zdjęciowy. Zwłaszcza, że ma olbrzymie wsparcie w swoim partnerze, Bartku Kasprzykowskim

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów