Michał Żebrowski mógł zagrać w "Wiedźminie" Netflixa!

Michał Żebrowski jako Geralt z Rivii w polskiej ekranizacji "Wiedźmina"
Fotografia: Michal SKORUPSKI/East News

Michał Żebrowski był Geraltem w polskiej ekranizacji "Wiedźmina". Okazuje się, że mógł zagrać również w wersji Netflixa.

Rozpoczęły się prace nad najnowszym "Wiedźminem", za którego stworzenie postanowił wziąć się Netflix. Główną rolę w produkcji ma zagrać Henry Cavill, do tej pory znany szerszej publiczności z roli "Supermana". Nam z Geraltem z Rivii kojarzy się jednak przede wszystkim z Michałem Żebrowskim, który zagrał tę postać w polskiej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Michał Żebrowski w "Wiedźminie" Netflixa

Polski aktor oczywiście pogratulował Cavillowi roli. W najnowszej rozmowie z Radiem ZET Michał Żebrowski opowiedział, co sądzi na temat najnowszej produkcji Netflixa. Aktor wierzy w twórców i zdradził, że miał okazję zagrać w nowym "Wiedźminie". 

Ja się cieszę, że wreszcie "Wiedźmin" trafił w ręce profesjonalistów i że polska gra, polski bohater będzie miał szansę na realizację taką, na jaką zasługuje. Myślę, że Amerykanie sobie poradzą, oni się nie mylą, bo tam na kulturze się zarabia. (...) Miałem propozycję od Netflixa zagrania w serialu, ale nie zdążyłem wysłać kasety. Nagrałem, wysłałem jeden dzień za późno, ale oni powiedzieli, że czas się skończył - zdradził aktor. 

Okazuje się zatem, że głupi błąd sprawił, że nie zobaczymy polskiego aktora w Netflixowym "Wiedźminie". Myślicie jednak, że dobrze by było, żeby Żebrowski pojawił się w amerykańskiej wersji produkcji? My uwielbiamy polskiego Geralta w jego wykonaniu. 

Zobacz także: 11 najlepszych filmów z Johnnym Deppem w roli głównej

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Lubisz fantastykę? Spodobają ci się te seriale! Oto ranking najlepszych seriali kostiumowych, jakie obecnie są na srebrnym ekranie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów