12.07.2017 09:55

Wiadomo, kto zagra nowego Bonda. Fani powinni być zadowoleni

Nie Idris Elba ani Tom Hiddleston. Wybór okazał się prostszy, niż można było się spodziewać.

Kto nowym Bondem?

Fotogrfia: Kadr z filmu "Spectre"

W ostatnich częściach przygód Agenta 007 w roli głównej mogliśmy oglądać Daniela Craiga. Po "Spectre" Brytyjczyk uznał, że ma dość i "wolałby się pociąć niż zagrać Bonda ponownie" (jego słowa). Spekulacje, kto zostanie nowym Bondem trwały nieprzerwanie od tamtego czasu. Głośno mówiło się o kandydaturze Idrisa Elby, który tym samym byłby pierwszym czarnoskórym aktorem wcielającym się w tę rolę. 

Wysoko w notowaniach bukmacherów był również Tom Hiddleston. Później popularność zyskała teoria, że tym razem główną rolę w Bondzie zagra kobieta. Największa szanse miała mieć niezapomniana Scully z "Z Archiwum X" (Gillian Anderson), przewijała się również nazwisko Emilii Clarke.

Daniel Craig

Fotografia: East News

Kto zagra nowego Bonda?

Rozwiązanie zagadki okazało się jednak prostsze, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Według jeszcze nie potwierdzonych oficjalnie informacji, w nowym filmie o Agencie 007 zagra... Daniel Craig. Ponoć producentka filmu, która prywatnie przyjaźni się z aktorem, cały czas przekonywała go do zmiany decyzji. Udało się. Gwiazdor podobno żałuje wypowiedzianych wcześniej słów i chce wrócić na plan.

"

To było dzień po zakończeniu zdjęć. Byłem poza domem przez cały rok. - stwierdził. - Mam najlepszą robotę na świecie. Zamierzam ją wykonywać tak długo, dopóki mnie nie wyrzucą. Gdybym przestał to robić, bardzo bym za tym tęsknił - cytuje aktora "The Mirror". "

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Prace na planie filmu "Bond 25" ruszą na początku 2018. Cieszycie się z takiego obrotu spraw?

200

To dobry wybór?